بسیار الهام بخش!’: ساعت مودی میاد BJP کارگران برای رفاه اقدامات در طول COVID-19 مستند

نخست وزیر نارندرا مودی روز شنبه با تبریک گفت BJP کارگران و دولت های مختلف واحد از این حزب برای کمک به مردم در سراسر کشور COVID-19 ناشی مستند.

نخست وزیر تعامل با حزب کارگران از طریق ویدئو کنفرانس در “Seva سلام Sangathan’ برنامه در حضور دیگر رهبران از جمله BJP رئیس JP Nadda و دیگر اتحادیه وزیران.

“راجستان BJP نشان داده است که چگونه به ایستادن شانه به شانه با مردم مهم نیست که اگر ما در قدرت یا خارج از قدرت. بسیار الهام بخش!” مودی گفت: در تمجید امداد انجام کار توسط کارگران است.

بیشتر پس از بررسی امداد کار انجام شده توسط BJP کارگران از تحقير او گفت: “کارگران از بیهار BJP و مردم شایسته تبریک می گویم. بسیاری از مردم می گفتند که COVID-19 پخش خواهد شد سریع تر در قسمت شرقی کشور با توجه به درجه حرارت بالا. مردم استفاده می شود به می گویند وجود فقر در ایالت بیهار در coronavirus را بیشتر در اینجا. اما همه شما باید آن را ثابت کرد اشتباه است.”

مودی نیز بررسی و مورد تحسین قرار گرفته تسکین کار انجام شده توسط حزب کارگران از دهلی نو, Jharkhand و کارناتاکا در میان کشورهای دیگر.

نخست وزیر مودی بود و اصرار داشت که برای BJP حزب کارگران در خدمت ملت می آید و آنها که مشغول به کار خستگی ناپذیر در سراسر هند کمک به کسانی که نیاز دارند.

پیش از آن در برنامه Nadda گفته بود “بیش از 8 لاخ BJP کارگران توزیع بیش از 22 کرور مواد غذایی بسته 5 کرور ‘مودی جیره کیت’ و بیش از 5 کرور صورت را پوشش می دهد در طول مستند دوره است. ما کارگران را تشویق حدود 58 لاخ مردم برای کمک به ‘PM-مراقبت” صندوق.”

Nadda گفت: این حزب انجام داده است تقریبا 4000 ویدئو کنفرانس در طول مستند و رسیده به 2.5 لاخ کارگران است.

“ما همچنین 700 صوتی پل اتصال 70 لاخ کارگران پان هند. این عمل باعث تقویت ما کارگران در چندین طرح ما انجام,” او گفت:.

Nadda گفت: کودکان از غرب بودند که ماندن به عنوان پرداخت مهمان در چند کشور بودند در مواجهه با مشکلات در پرداخت اجاره. “ما کارگران به آنها صحبت کردیم و مرتب برای خود و اقامت,” او گفت:.

او تمجید نخست وزیر مودی رهبری در مبارزه با COVID-19 و گفت: “جهان زیر گام های خود را نزدیک”. او گفت: نخست وزیر نه تنها به تقویت مبارزه با این بیماری همه گیر است اما همچنین الهام گرفته از حزب.

اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه, وزیر دفاع Rajnath Singh و راه آهن وزیر Piyush Goyal در میان رهبران در BJP ستاد برای حضور در این برنامه است. نخست وزیر گفت در یک صدای جیر جیر که در خدمت ملت می آید برای اولین بار BJP کارگران و آنها را مشغول به کار خستگی ناپذیر در سراسر کشور در زمان به چالش کشیدن کمک به کسانی که نیاز دارند.

(با آنی ورودی)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net