Veer بنیاد انجام sanitisation و کمک می کند تا کارگران مهاجر در مبارزه با COVID-19

Veer بنیاد انجام sanitisation و کمک می کند تا کارگران مهاجر در مبارزه با COVID-19 – شیوه زندگی

انتشار: Jun 02, 2020, 12:09 IST | همکاری محتوا | بمبئی

این مستند با توجه به COVID-19 دیده است Veer بنیاد Ghatkopar مبتنی بر بنیاد پیشرو در جبهههای مختلف

Sanitised 16,000 جوامع مسکن و بیمارستان و BMC آمبولانس خودروهای حمل و نقل عمومی و دفاتر رایگان از هزینه و در خدمت مواد غذایی به کارگران مهاجر شهروندان ارشد و متفاوت-abled Veer بنیاد شده اند بی وقفه کار پس از 4 آوریل سال 2020 به حمایت از مهار COVID-19.

این مستند با توجه به COVID-19 دیده است Veer بنیاد Ghatkopar مبتنی بر بنیاد پیشرو در جبهههای مختلف. بنیاد سازماندهی مگا sanitisation رانندگی در بیش از 16,000 جوامع مسکن و بیمارستان و BMC آمبولانس و دفاتر و خودروهای حمل و نقل عمومی پس از 4 آوریل سال 2020 است.

پایه و آمد با این مگا درایو را به یک تفاوت در جامعه برای حفاظت از مردم و کشور از COVID-19. بهداشت درایو بود که با موفقیت انجام شده در سراسر Ghatkopar, Chembur, Kurla, تصمیم با خود شماست Mulund, Bhandup, Vikroli, Dadar, پارل, Juhu مورد تاخت وتاز Parle جنوب بمبئی Malad, Kandivali, Borivali ترانس جاده بهیندر و پوی. کل هزینه sanitisation تجهیزات و مواد شیمیایی مورد استفاده در sanitisation ارائه رایگان از هزینه توسط بنیاد.

پایه و اساس بسیار مشتاق به گسترش این sanitisation درایو به شهرهای دیگر مانند احمدآباد حیدرآباد و بنگلور در آینده نزدیک.

حتی پس از لغو مستند شهروندان این کشور باید همچنان به اقدامات احتیاطی برای دریافت آلوده با COVID-19. در این تلاش شامل COVID-19 Veer پایه ادامه خواهد داد sanitisation درایو. فاضلاب با استفاده از کلید های حاوی COVID-19 و یکی به پاکسازی جوامع خود و بیمارستان ها و آمبولانس ها و دفاتر و حمل و نقل عمومی و وسایل نقلیه در فواصل منظم.

اعضای این بنیاد به دنبال تمام اقدامات ایمنی مانند پوشیدن ماسک و دستکش در حالی که sanitisation.

اظهار نظر در مبانی و تلاش های حاوی COVID-19 آقای Nitin Sanghavi متولی گفت: “ما در تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19 در بمبئی در خاص و در سراسر هند است. در این تلاش ما مجموعه ای را برای کمک به شهروندان این کشور است. همکار ما امنا و داوطلبان باید مشغول به کار خستگی ناپذیر برای دو ماه گذشته رانندگی آگاهی و sanitisation در سراسر بمبئی.

همانطور که همه شما می دانیم که شهروندان ارشد متفاوت-abled و کارگران مهاجر شده بود به شدت آسیب دیده در طول COVID-19. Veer بنیاد کمک کرده است تا آنها را با ارائه مواد غذایی برای دو ماه گذشته. پایه و اساس می خواهم برای کمک به شهروندان ما به مبارزه COVID-19 طوری که همه ما می توانیم یک زندگی امن و رزومه عادی بسیار به زودی. بیایید با هم کار کنند به هند از COVID-19,”

در مورد Veer بنیاد:

Veer بنیاد Ghatkopar مبتنی بر پایه نماد انسانیت است که تلاش برای رفاه مردم و حیوانات. Nitin Sanghavi و خانواده امنا و اعضای از پایه و اساس.

بنیاد سازماندهی بسیاری از رفاه فعالیت های در طول وجود خود را در دهه گذشته و همچنان به تلاش برای بهبود مردم این کشور است. آن را در خدمت مردم بمبئی و سایر نقاط کشور در هر زمان وجود دارد یک بحران است.

پایه و واقعا معتقد است که در خدمت انسان و حیوانات است که بهترین خدمات یک رندر می تواند در زندگی است و تنها راه برای کمک به بهبود فراگیر و مترقی جامعه است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>