Vatsal Agarwaal: Aatma Nirbhar بهارات جوان کارآفرین

Vatsal Agarwaal: Aatma Nirbhar بهارات جوان کارآفرین – شیوه زندگی

انتشار: Jun 03, 2020, 19:14 IST | همکاری محتوا | بمبئی

سیمپلکس کک & نسوز تحت رهبری Vatsal Agarwaal دیدم فرصت کک تولیدی است که یک کالا رو به کمبود جهانی.

Vatsal Agarwaal

Vatsal Agarwaal

در آوریل 12th, نخست وزیر نارندرا مودی اعلام کرد که چشم انداز بزرگ از محلی است که آوازی’ قرار دادن تاکید بر زیرساخت ها و بومی تولید است که در خط با قبلی خود کمپین ” را در هند.

سیمپلکس کک & نسوز تحت رهبری Vatsal Agarwaal دیدم فرصت کک تولیدی است که یک کالا رو به کمبود جهانی.

هند در حال حاضر کم است ملاقات کک ظرفیت های پس از آن است که به شدت وابسته به واردات از چین که بزرگترین تولیدکننده و مصرف کننده نوشابه در جهان است که توسط چین دیکته کردن نظر خود را به هند یا افزایش قیمت کک و یا آزادسازی قیمت کک به چنین سطح که دولت هند مجبور به دخالت و اعمال ضد دامپینگ وظیفه از 25 تومان به ازای هر تن در واردات از چین, که باعث افزایش حاشیه سود از تولید کننده داخلی.

عنوان آقای Agarwaal, “ملاقات کک دارای پتانسیل برای تبدیل شدن به یکی از مهم ترین ارکان Aatma Nirbhar (متکی هند) جنبش آن را به عنوان ضروری جایگزینی واردات محصول.”

سیمپلکس کک است که 4 بزرگترین تاجر, تولید کننده و معامله گر از ملاقات کک در هند و در حال حاضر سهم بازار از حدود 5 درصد در غرب و شمال هند است. آن نصب شده تمبر فناوری شارژ در آن گیاهان واقع در کوچ & Porbander, Gujarat. آنها گره خورده است تا با 7 کک تولید کنندگان به ساخت پان هند حضور. Vatsal در حال حاضر موفق به مقیاس خود شرکت از متوسط گردش مالی از Rs.4 کرور به تومان.100 کرور در طول تنها 4 سال با مشتریان کلیدی مانند تاتا شیمیایی Nirma, Hindusthan روي Hindalco, لیورپول دیدم اسار, Kirloskar, JSPL ،

کک بازار حتی قبل از coronavirus یک شکاف عرضه و تقاضا مجبور
RINL ویساکاپاتنام کارخانه فولاد & IIM Vizag فصل به سازماندهی ‘روند جهانی در NR-HR کک ساخت فن آوری های’ کنفرانس در 8 و 9 بهمن ماه سال 2020 است. “هر جراحی سیاست 2017 هند دارای یک هدف برای تولید 300 تن فولاد تا سال 2030. برای رسیدن به این هدف 30 تن کک ساخت امکانات مورد نیاز در علاوه بر این به موجود پیش بینی امکانات و کک و واردات. در حال حاضر هند واردات حدود 3 تا 4 تن کک در سال است.”

طبق گزارش KPMG از مارس 2020, ‘تاثیر بالقوه Covid-19 در اقتصاد هند است که تاثیر بر زنجیره تامین از کک به عنوان این است که عمدتا وارداتی و کالاهای وارداتی از طریق اقیانوس هستند در خطر عمده زنجیره تامین اختلال.

سیمپلکس کک نیز به اجاره ستون سکوهای داشتن متوجه شد که حاشیه های بالا در اجاره تجهیزات کسب و کار شد و نسبتا بکر. آن رشد کرده است برای تبدیل شدن به بزرگترین ستون دکل اجاره شرکت از هند اجرای چندین مترو و پروژه های زیربنایی هند به عنوان یک زیرساخت بودجه از تومان.111 لاخ کرور.

در این زمان بحران هند باید حداکثر رساندن آن توانایی تولید و کاهش وابستگی به چین است. Vatsal یک رهبر جوان در یک بازار کلیدی که به تازگی امضا تفاهم نامه با گجرات دولت تحت عنوان ‘پر جنب و جوش گجرات’ به راه اندازی ظرفیت های جدید کک سازی.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>