Varun Dhawan شرح زیر است آکشی کومار, قدم به قدم, اهدا تومان 30 لاخ به ‘PM مراقبت صندوق’ در نبرد علیه coronavirus

در میان coronavirus مستند در هند و افزایش موارد coronavirus در کشور پس از بالیوود بازیگر آکشی کومار که به کمک Rs 25 کرور, Varun Dhawan بیش از حد در حال حاضر متعهد تومان 30 لاخ به نخست وزیر نارندرا coronavirus صندوق امداد به نام ساعت مراقبت.

این بازیگر در زمان به رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن اخبار و نوشت: “من متعهد به کمک 30 lakhs به PM مراقبت صندوق. ما را در غلبه بر این. Desh hai toh hum hain (ما وجود داشته باشد اگر این کشور می کند).” امروز, Akshay تا به حال نیز به این صندوق بود و گفت: “شما می توانید آن را ضعف من و یا هر چیز دیگری اما من هرگز قادر به بیان احساسات و یا افکار پشت حرکات کمک به یک علت است.”

وقتی پرسیده شد که چرا او همیشه یکی از اولین به ایستادن برای چنین علل و سرب به عنوان مثال, Akshay گفت: “Main kaun hota hoon ‘خیریه’ برند ‘اهدا’ karne waala? (که من به کمک و یا هر خیریه؟)”. Doosri ki baat همهمه apni کشور ko بهارات Maa kehte hain. Mera یه سهم در واقع mera nahi hai. یه meri maa ki taraf se بهارات Maa ko hai. (ما آدرس کشور ما به عنوان بهارات Maa. بنابراین این سهم است نه از من. آن است که از مادرم به من مادری بهارات Maa.)”

به زودی پس از این بازیگر متعهد به کمک PM مودی در پاسخ به صدای جیر جیر و نوشت: “بزرگ ژست @AkshayKumar. بیایید نگه داشتن اهدا سالم و هند است.” نه فقط که حتی همسرش, Twinkle Khanna زمان خود حرکت و نوشت: “این مرد باعث می شود من افتخار می کنم. وقتی از او پرسیدم اگر او مطمئن بود که این چنین مقدار عظیم و ما نیاز به تسویه وجوه او فقط گفت: “من تا به حال هیچ چیز وقتی که من آغاز شده و در حال حاضر که من در این موقعیت چگونه می تواند من را از انجام هر کاری من می تواند برای کسانی که هیچ چیز'”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im