ونسا برایانت نشان دهنده در زندگی بدون کوبه Gianna در Mamba بعد: ‘زندگی واقعا عادلانه نیست’


Illustration for article titled Vanessa Bryant Reflects on Life Without Kobe, Gianna on Mamba Day: Life Truly Isn’t Fair

عکس: Kevork Djansezian (گتی ایماژ)

دوشنبه مشخص چهارمین سالگرد کوبه برایانت نهایی بازی NBA. به مناسبت گرامیداشت چه رفته و تبدیل به Mamba روز ونسا برایانت پرداخت ادای احترام به او در اواخر شوهر و زندگی و میراث با یک لمس Instagram post.

تبلیغات

“شوهر من کار می کرد الاغ خود را برای 20 سال است. به آن همه خود را,” او آغاز شد. “همه او می خواست به صرف زمان با دختران ما و من را برای زمان از دست رفته. او می خواست می شود وجود دارد برای هر نقطه عطف و لحظه ای خاص در دختران ما زندگی می کند. او فقط به لذت بردن از 3 سال و 9 ماه از بازنشستگی.”

او ادامه داد: “ما تا به حال 2 بیشتر دختران او برنده یک جایزه اسکار او باز Granity studios او 5x بهترین فروش نویسنده و مربی Gianna تیم بسکتبال در آن زمان. او سخت کار می کرد و به او در تمام 7 روز هفته درست مثل پدرش. من آرزو می کنم من می توانم به بازگشت به که صبح هر روز. من آرزو می کنم آنها تا به حال عادی محلی بازی در 1/26. زندگی واقعا عادلانه نیست. این فقط بی معنی.”

تبلیغات

در پست ونسا شامل پنج دقیقه مونتاژ کوبه نهایی بازی در مارس 13, 2016; در آن 5 بار قهرمان NBA منفجر شد برای 60 امتیاز در 37 سال با وجود لیکرز در حال حاضر در حال حذف از حذفی مشاجره در آن زمان است. افسانه ای ارسال کردن به عنوان یک عهد به امضای خود “Mamba ذهنیت” سمان و وضعیت خود را به عنوان یکی از بزرگترین بازیکنان در تاریخ ورزش حرفه ای.

در ماه های پس از کوبه و Gianna غم انگیز مرگ و میر در ماه ژانویه, ونسا الهام بخش میلیون ها نفر با قدرت و پشتکار است. او همچنین ارائه بینش خود خانواده را بهبود فرایند حسن نیت ارائه میدهد از پرده رسانه های اجتماعی پست.

روز یکشنبه او چگونه خانواده خود را صرف اولین عید بدون شوهر مرحوم او و دختر.

تبلیغات

علامت کوبه سمت چپ در جهان ماندگار است و این یک ادای احترام از یک نفر که واقعا می دانستند که چقدر 18-زمان NBA All-Star قربانی به انجام بسیار در طول عمر خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im