ونسا برایانت فایل های غیر عمدی طرح دعوی در دادگاه در برابر هلیکوپتر شرکت


عکس: مکس Wolfson (گتی ایماژ)

ماه گذشته ونسا برایانت رو یکی از وحشتناک ترین ضرر و زیان ممکن است که همسر و دخترش کشته در سقوط یک هلیکوپتر. در حال حاضر او در حال شکل گرفتن اقدام قانونی علیه این شرکت هلیکوپتر که مسئول اجاره پرواز.

با توجه به لس آنجلس تایمزبرایانت ظ عمدی طرح دعوی در دادگاه در برابر جزیره بیان هلیکوپتر و جزیره بیان برگزاری پارسیان و همچنین املاک و خلبان Ara Zobayan. طرح دعوی در دادگاه مدعی است که خلبان Zobayan غفلت بود و شکست خورده “به استفاده از مراقبت معمولی در خلبانی هواپیمای موضوع.” پرواز رخ داده است در شرایط مه آلود است که منجر به پلیس هلیکوپتر بودن دارند.

تبلیغات

کت و شلوار متحده که Zobayan غفلت بود نه سقط پرواز, عدم به درستی نظارت شرایط آب و هوا و عدم حفظ فاصله بین خودرو و موانع طبیعی. هلیکوپتر داشت هیچ مکانیکی و یا موتور شکست در یک گزارش مقدماتی از ملی ایمنی حمل و نقل. کت و شلوار نیز اشاره می کند که در سال 2015 اداره هوانوردی فدرال ذکر شده Zobayan برای نقض بصری قوانین پرواز حداقل است. کت و شلوار نیز ادعا می کند که FAA عامل گواهی تنها اجازه می دهد تا خلبانان به پرواز تحت ویژوال قوانین پرواز و نه در شرایط که نیاز به استفاده از ابزار.

برایانت تحت پیگرد خسارت در نامشخص مقدار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>