ونسا برایانت خواسته های ‘شدیدترین ممکن است نظم و انضباط برای نمایندگان که گفته می شود به بیرون درز عکس از کوبه برایانت هلیکوپتر سقوط


Kobe Bryant’s wife Vanessa Bryant speaks during the “Celebration of Life for Kobe and Gianna Bryant” service at Staples Center in Downtown Los Angeles on February 24, 2020.

کوبه برایانت همسر ونسا برایانت صحبت می کند در “جشن زندگی برای کوبه و Gianna برایانت” خدمات در مرکز استیپلز در مرکز شهر لس آنجلس در تاریخ 24 فوریه سال 2020 است.
عکس: فردریک J. BROWN (خبرگزاری گتی ایماژ)

معاونین کلانتر به عهده دارند برای حفاظت و خدمت به جوامع ما, اما به نظر می رسد که تعداد نامعلومی از آنها را نقض کرده اند که اعتماد بر اساس بیانیه منتشر شده توسط ونسا برایانت و او را وکیل, Gary C. Robb.

در پاسخ به گزارش های که Los Angeles County sheriff نمایندگان به بیرون درز عکس های گرافیکی از سقوط هلیکوپتر که به کشته شدن کوبه برایانت 13 ساله Gianna “جی جی” برایانت و هفت نفر دیگر ونسا پخش کردن کسانی که مسئول در یک داغدار نامه نوشته شده توسط راب که او posted on Instagram.

تبلیغات

“مشتری های ما ونسا برایانت کاملا ویران اتهامات که نمایندگان از از دست هیلز لس آنجلس کلانتر و لس آنجلس آتش نشانی عموم منتشر عکس از هلیکوپتر سقوط سایت” بیانیه ای گفت:. “پاسخ ابتدا باید اعتماد است. آن را غیر قابل توجیه است و اسفناک است که برخی از نمایندگان از از دست تپه کلانتر پست دیگر در اطراف پستهای و LACOFD خواهد اتهام نقض وظیفه خود را.”

این نامه ادامه داد: “این غیر قابل نقض نجابت انسانی و احترام و حقوق و حریم خصوصی قربانیان و خانواده های آنان است. ما خواستار آن است که کسانی که مسئول این اتهام اقدامات صورت سخت ترین رشته ممکن است و هویت خود را به دست آورد نور به اطمینان حاصل شود که عکس ها هستند نه بیشتر میشود.”

تبلیغات

برایانت و Robb درخواست یک امور داخلی رسیدگی به این اتهام حوادث.

تبلیغات

روز جمعه لس آنجلس تایمز اخبار شکست که اولین پاسخ دهندگان در صحنه تصادف بوده است, عکس های خارج از کسب و کار رسمی با TMZ گزارش که این شامل یک معاون کارآموز به اشتراک گذاری عکس ها در یک بار به منظور “تحت تاثیر قرار دادن یک دختر است.” یک متصدی بار گفته سربار این گفتگو و ثبت آنلاین شکایت با لس آنجلس کلانتر در انزجار. و در تلاش برای نگه داشتن این ماده تحت کاری ادامه داده اند و بخش کلانتر سپس دستور داد نمایندگان به حذف هر گونه تصاویر از تصادف.

“هر اداره پلیس مبارزه با همان چیزی که در آن مردم گرفتن عکس و آنها شواهد” کلانتر الکس بیانوبا گفت: بار. “به طوری که عمل ما باید مطمئن شوید که هر کس پیاده روی به دور است و هیچ شواهدی دیگر از عکس های رسمی از شواهد که گرفته شده برای اهداف جنایی.”

تبلیغات

در این بیانیه Robb بیشتر نشان داد که از تعداد بازدید کلانتر, بلافاصله پس از سقوط در Jan. 26 و درخواست شده است که این منطقه بود محافظت از عکاسان و تعیین شده به عنوان یک “منطقه پرواز ممنوع.”

در خود بیانیه صادر شده در جمعه لس آنجلس کلانتر گفت که بیانوبا بود “عمیقا آشفته در فکر نمایندگان می تواند به اتهام شرکت در چنین حساس عمل” و اعلام کرد که “یک تحقیق کامل انجام خواهد شد توسط وزارت با اولویت شماره 1 حفاظت از کرامت و حریم خصوصی قربانیان و خانواده های آنان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>