شجاعت مسیحی کول Sprout نام کلرادو Gatorade پسران ورزشکار و میدانی از سال

کول جوانه است که شاید بزرگترین دبیرستان دونده از راه دور در دولت سابقه دریافت یک نقطه گلوله جمعه هنگامی که او به نام Gatorade را کلرادو پسران ورزشکار و میدانی از سال است.

این شجاعت مسیحی فارغ التحصیل به دست آورده و این افتخار برای سومین سال متوالی تبدیل شدن به اولین کلرادو پسران ورزشکار و میدانی را به نفع خود جایزه سه سال در یک ردیف.

جوانه را در همان صلیب کشور پس از این ادعا یک سوم مستقیم دولت عنوان در پاییز. 5-پا-9, 135 پوند ارشد را تا به حال فرصتی برای تکرار عنوان 1600 – و از 3200 متر قهرمان در کلاس 5A این بهار اگر نه برای شیوع کروناویروس لغو این فصل است. او برنده کلاس 4A قهرمانی کشور در هر دو رویداد به عنوان یک دانشجوی سال دوم.

“Cole است که توانایی برای به دست آوردن هر اونس بالقوه از خود را هنگامی که به نام بر” شجاعت مسیحی فاصله مربی گرگ Coplen گفت: در انتشار اخبار. “او همچنین دارای توانایی برای آموزش بدون توجه به شرایط و برای حفظ شور و شوق و انگیزه. آن را هرگز تغییر کرده است.”

یک ماه پیش جوانه آمد و در عرض چند ثانیه از یک چهار دقیقه مایل در قرنطینه کلاسیکو در پایان در 4 دقیقه 2.42 ثانیه است. او همچنین در زمان سوم در 1500 در ریکیاویک بازی های بین المللی در 3:54.23. آن ملت زمان در میان دبیرستان دونده در طول سال 2020 داخلی فصل است.

کردن آهنگ جوانه داوطلب شده است با دنور نجات ماموریت شرکت در یک ماموریت سفر به اتیوپی و نگهداری 3.98 درجه-نقطه متوسط به عنوان یک دانشجو. او متعهد به اجرا در بورس تحصیلی به دانشگاه استنفورد بعدی قرار می گیرند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de