بدرد خوردن اسکی گردشگران به ارمغان آورد coronavirus بازگشت به مکزیک, فرماندار, Jalisco می گوید

اسکی گردشگری از طریق بدرد خوردن است و باعث coronavirus نگرانی در مکزیک به طور خاص در ایالت خالیسکو که در آن صدها نفر از مردم به طور بالقوه در معرض این ویروس به تازگی از سفر.

در یک ویدیو ارسال شده به رسانه های اجتماعی, Jalisco رژیم صهیونیستی. انریکه الفرو گفت: دو پرواز حمل حدود 400 نفر بین دنور و مکزیک شامل چندین مسافران که تست مثبت برای بیماری تنفسی COVID-19. او گفت: مسافران چندین و اعضای خدمه پرواز همچنان در خالیسکو.

آلفارو به نام برای کسانی که مسافران را به منزوی کردن خود برای کاهش گسترش بیماری در مکزیک است. از جمعه, دولت گزارش داد 27 نفر از COVID-19 در Jalisco, دولت در سواحل غرب مکزیک معروف برای تکیلا تولید. اما الفرو هشدار داد این گروه که بازدید Vail مطرح کرد خطر گسترده تر عفونت است.

بلومبرگ گزارش داد که سه مکزیک رهبران کسب و کار نیز آزمایش مثبت برای جدید ویروس coronavirus پس از بازدید از بدرد خوردن از جمله خوان دومینگو Beckmann, مدیر عامل شرکت Beckle SAB که باعث می شود خوزه Cuervo تکیلا.

این نه تنها گروه بین المللی نسبت عفونت به کلرادو. مقامات در ایسلند مرتبط سه مورد از این ویروس به ساکنان که پرواز از طریق فرودگاه بین المللی دنور.

اولین مورد گزارش شده از coronavirus در کلرادو بود در اجلاس شهرستان و در نزدیکی Eagle County, صفحه اصلی به Vail شده است یک کانون برای ویروس. دولت برای اولین بار بیمار شد و بازدید کنندگان از کالیفرنیا که skied در Vail کوه و کیستون بین Feb. 29 مارس 2. در روز سه شنبه, Vail بسته تمام آن در آمریکای شمالی تفریحی برای فصل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im