Vail Resorts به شاتر تمام آمریکای شمالی کوه برای حداقل هفته

تمام آمریکای شمالی اسکی کوه متعلق به Vail Resorts را در روز یکشنبه برای حداقل یک هفته — یک حرکت نمایشی می آید که تنها چند روز پس از استراحتگاه قول داد برای باز باقی می ماند به عنوان رمان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر کشور.

“ما را ساخته اند این تصمیم دشوار را به حالت تعلیق عملیات همه ما آمریکای شمالی کوه های تفریحی و فروشگاه های خرده فروشی آغاز یکشنبه, مارس 15 سال 2020 از طریق یکشنبه, مارس 22 سال 2020 خواهد شد و استفاده از آن زمان به ارزیابی مجدد رویکرد ما برای بقیه فصل” راب کاتز Vail Resorts’ مدیر عامل شرکت گفت: در انتشار اخبار. “ما مسکن و املاک مدیریت عملیات باقی خواهد ماند و باز به خدمت مهمانان ما در محل و یا کسانی که با موجود رزرو, اما ما نمی خواهد در نظر گرفتن رزرو جدید برای این هفته آینده.”

همه کارکنان فصلی و در طول سال پرداخت خواهد شد در طول هشت روز با نیاز به استفاده از تعطیلات و یا بیمار زمان کاتز در بیانیه ای گفت:.

اسکی تحت Vail مالکیت شامل Vail, Breckenridge, کیستون و Crested Butte در کلرادو همراه با دیگر مقاصد بین المللی مانند پارک سیتی در ایالت یوتا آسمانی در دریاچه تاهو, کالیفرنیا. و ویسلر در بریتیش کلمبیا, کانادا.

Join our Facebook گروه برای به روز رسانی در coronavirus در کلرادو.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de