Vail Resorts فراهم می کند اعتبار برای دارندگان season pass برای روزهای از دست رفته با توجه به شیوع کروناویروس

دو اسکی سوار A51 آسانسور در کیستون رفت و آمد مکرر در طول یک بوران در آوریل 5, 2016. (اندی عبور از دنور پست)

Vail Resorts امروز اعلام کرد به روز رسانی به فصل آن عبور برنامه برای 2020/2021 آمریکای شمالی فصل اسکی که شامل ارائه اعتبارات به 2019/2020 دارندگان season pass که فصل را کوتاه قطع شد و با نگرانی بیش از COVID-19.

“پس از تصمیم گیری دشوار به ما نزدیک آمریکای شمالی استراحتگاه کوه به عنوان یک نتیجه از بی سابقه شرایط اطراف COVID-19 ما شده اند در حال توسعه یک طرح جامع به آدرس ما دارندگان پاس’ نگرانی در مورد بسته شدن زود هنگام این فصل و بهبود ارائه پوشش برای آینده است. ما متعهد به ارائه بهترین پاس در صنعت اسکی و تمرکز خود را بر روی هر دو ارج نهادن به وفاداری از مهمانان ما و ارائه صلح از ذهن برای فصل آینده را” راب کاتز مدیر ارشد اجرایی گفت: در آزادی.

با توجه به انتشار 2019/2020 دارندگان season pass را دریافت حداقل اعتبار از 20 درصد نسبت به فصل آینده منتقل می کند. برای دارندگان season pass استفاده می شود که خود را پاس کمتر از پنج روز آنها خواهد بود واجد شرایط برای افزایش اعتبارات تا حداکثر 80% برای دارندگان season pass که استفاده از season pass در همه. برای حماسه در بعد از عبور از لبه کارت و دیگر فرکانس مبتنی بر محصولات با استفاده نشده روز باقی مانده Vail Resorts را ارائه اعتبارات به صورت استفاده نشده هر روز تا حداکثر 80% اعتبار.

اعتبار در دسترس خواهد بود برای دارندگان پاس که خرید 2020/2021 میگذرد 7 سپتامبر سال 2020 است.

بیشتر بخوانید درباره فصل می گذرد ما شریک سایت بدرد خوردن روزانه است.

عضویت در خبرنامه هفتگی ما به Adventurist به خارج از منزل, اخبار, ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de