Utkarsh راج یکی از با ارزش ترین و جوان, دیجیتال کارشناسان در صنعت

Utkarsh راج یکی از با ارزش ترین و جوان, دیجیتال کارشناسان در صنعت – شیوه زندگی

انتشار: Jun 24, 2020, 17:25 IST | همکاری محتوا |

او تعریف پشتکار و کمال به عنوان یک آنلاین دیجیتال کارآفرین.

بیشتر ما دیدن پیشرفت های فن آوری در حال وقوع در جهان بیشتر ما به طور خودکار دریافت به تمایل نسبت همان به دانستن و یادگیری در مورد آن. همانطور که همه ما می دانیم که فن آوری زمینه همواره یکی که دیده می شود افزایش به خصوص در زمان های اخیر بسیاری از کارآفرینان علاوه بر این جوانان سعی کرده اند به استفاده از حداکثر پیشرفت در این زمینه و اجرای خلاقيت خود را به عنوان به خوبی برای excelling در همان. یک چنین درخشان کارآفرین که با درک اهمیت آن و شروع به کار برای کار خود را در حالی که در مدرسه خود است Utkarsh راج. Utkarsh نام برجسته در زمینه بازاریابی دیجیتال و تا زمانی که وضعیت یک تاجر موفق در سن 19 تنها.

همه هرگز cakewalk برای Utkarsh; قبل از تبدیل شدن به یکی از جوانترین کارآفرینان او را از طریق بسیاری بسیاری از مبارزات در زندگی شکست خورده چندین بار به نقطه که در آن او خود را از دست داده سرمایه گذاری بیشتر; اما آنچه که او را همچنان در راه او بود و او راست اعتماد به نفس و شجاعت به صورت تمام کسانی که برجستگی در زندگی مانند یک حرفه ای. او با استفاده از به از ابتدا شروع می شود هر بار که او شکست خورده و مشغول به کار مصمم به دستیابی به اهداف خود در زندگی است. در حالی که انجام تمام این آزمایش و خطا در زندگی او متوجه ارزش بودن سازگار است.

صحبت کردن در مورد سفر خود را به عنوان یک بچه و عشق خود را برای فن آوری; این همه زمانی آغاز شد که Utkarsh بود تنها نه سال سن و آرزوی او برای یادگیری همه چیز, که در برخورد با تکنولوژی. بنابراین به عنوان او تبدیل 12, او شروع به یادگیری برنامه نویسی و ایجاد برنامه های نوآورانه با بازی برای کاربران تصمیم به سرمایه گذاری در بیت کوین ساخته شده و اولین بازی خود را در منطقه از کوه در می رم الکترونیک آنلاین.

کار سخت خود را به او ساخته شده موفق در این زمینه و به او اعتماد به نفس بیشتری به سرمایه گذاری در رمزنگاری ارز با جمع آوری سرمایه کافی است. او نگه داشته و یادگیری و درک بیشتر در مورد جهان از dropshipping و Facebook ads. او تبدیل شد مردی که به تنهایی ایجاد 30 Shopify فروشگاه که سه ساخته شده بودند در عرض چند هفته. و در 19 تنها Utkarsh شد شش رقم درآمد کارآفرین که زمانی درآمد حاصل از $50,000 تا 100,000 دلار در هر روز است. او در زمینه کار تا کنون شده است به تجارت الکترونیکی, بازاریابی آنلاین, blockchain و فن آوری رمزنگاری سرمایه گذاری است.

Utkarsh در حالی که کمتر از 20 است که با بهره گیری از میوه ها را از کار سخت خود را و تلاش مستمر با زندگی یک زندگی لوکس; که دیگران فقط می توانید تصور کنید. اما هنوز هم وجود دارد بسیاری از چیزهایی است که Utkarsh هدف و برای رسیدن به این است که آیا با تغییر در جامعه است که می تواند کمک به مردم در یک راه یا دیگری. او می خواهد به تغییر است که می تواند مفید باشد در تغییر زندگی مردم و کار نسبت به ساخت زندگی خود را آسان تر و راحت حل مشکلات آنها و حمایت از آنها در مبارزات خود.

به تمام جوانه زدن جوان, کارآفرینان Utkarsh خواستار آنها را به درخشش از طریق مبارزات خود را در زندگی و مداوم در قرار دادن در بهترین تلاش خود را برای ساختن رویاهای خود را به واقعیت است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de