USC از بین بردن شهریه برای خانواده های ساخت 80.000 دلار یا کمتر


عکس: شاتر

به عنوان مقدار از بدهی وام دانشجویی در ادامه به ظهور حق در کنار هزینه های آموزش و پرورش یکی از عمده دانشگاه است که مصرف یک گام به سمت حصول اطمینان از آموزش و پرورش است که امکان صرف نظر از درآمد یک خانواده.

دانشگاه کالیفرنیای جنوبی است و قرار است در محل یک سیاست جدید است که از بین بردن شهریه برای خانواده ها است که 80.000 دلار یا کمتر در هر سال است. علاوه بر این به عنوان لس آنجلس تایمز گزارش, صفحه اصلی مالکیت را دیگر نمی توان یک عامل تعیین کننده در کمک های مالی صلاحیت روند.

تبلیغات

USC جمهور کارول Folt اعلام کرد ابتکار دوشنبه و گفت: بار “ما واقعا می خواهیم این را به عنوان یک نهاد که در آن دانش آموزان می توانند شرکت کنند بدون در نظر گرفتن زمینه های مالی. آموزش و پرورش باید از پل بزرگ در سراسر درآمد که واقعا اکولایزر و باعث می شود ما با استعداد و سخت کوش دانش آموزان قادر به ایجاد مشارکت واقعی.”

هزینه آموزش و پرورش در USC در حال حاضر نشسته در $77,459 که شامل شهریه سالانه از $57,256 به عنوان به خوبی به عنوان مسکن و غذا و کتاب و مواد برای 2019-2020 سال تحصیلی.

به عنوان گزارش:

USC عمل می آید در میان به طور کلی رکود از تلاش های برخی دیگر از دانشگاه های سراسر کشور به گسترش دسترسی برای دانش آموزان کم درآمد. آمریکا استعداد ابتکار راه اندازی شد در ماه دسامبر سال 2016 به ثبت نام 50,000 اضافی کم درآمد و متوسط دانش آموزان در بالا انجام موسسات, ساخته, سریع پیشرفت در دو سال اول اما رکود در 2018-19 یک گزارش اخیر یافت می شود.

تبلیغات

هر دو دانشگاه هاروارد و استنفورد ارائه کمک درسی-آموزش و پرورش رایگان را برای خانواده هایی که تحت 150.000 دلار در هر سال اما اوقاف—که نشستن در $40.9 میلیارد دلار و 27.7 میلیارد دلار بود—بسیار بزرگتر از USC است که 5.7 میلیارد دلار.

هنوز هم این تغییرات خواهد بود یک افزایش بزرگ برای خانواده ها تلاش برای حقه بازی هزینه آموزش عالی است. کمک های مالی روند نیز می تواند دلهره آور از آنجا که خانواده رفتن به فرایند برنامه تنها برای پیدا کردن که داشتن یک خانه می شمارد و در برابر آنها را و می تواند منجر به رد صلاحیت برای انواع خاصی از کمک.

تبلیغات

Folt گفت: بار است که آن را “فقط احساس اشتباه” به رد صلاحیت خانواده ها به دلیل مالکیت خانه.

با از بین بردن عدالت خانه در کمک های مالی محاسبه روند بیشتر خانواده ها خواهد بود واجد شرایط برای افزایش کمک به ساخت رویای یک کالج آموزش و پرورش به طور کامل امکان پذیر است.

تبلیغات

Folt گفت: بار مدرسه “متعهد است به دو برابر را در تلاش های آغاز شده در دهه گذشته برای افزایش کمک های مالی و گسترش دسترسی برای دانش آموزان معنی” و هدف او این است که برای پیاده سازی وام-رایگان بسته های مالی.

سیاست جدید خواهد بود مرحله به مرحله برای اولین بار دانش آموزان ورود به پاییز سال 2020 و بهار 2021. انتقال دانش آموزان متاسفانه نمی خواهد واجد شرایط برای طرح های جدید, اما آنها هنوز هم ممکن است قادر به دست آوردن کمک های مالی تحت مسن سیاست.

تبلیغات

“آموزش عالی نباید محدود توانایی پرداخت” Folt گفت: بار.

ما از صمیم قلب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im