رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ‘منتظر’ به هند سفر

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تازه از استیضاح نگرانی است “منتظر” به هند سفر اواخر این ماه یک پست رسمی خود را از رسیدگی در توییتر پیشنهاد شده است. تهمت نیز حاکی از تمایل خود را برای امضای احتمالی توافقنامه تجارت با دهلی نو است.

“افتخار بزرگ من فکر می کنم ؟ مارک زوکربرگ اخیرا اظهار داشت که “Donald J. Trump شماره 1 on Facebook. شماره 2 است که نخست وزیر مودی هند است.” در واقع من می خواهم به هند در دو هفته. به دنبال به جلو به آن!” رئيس جمهور ایالات متحده است.

این آمد و پس از نارندرا نخست وزیر در زمان به توییتر برای اطلاع رسانی اخبار از مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید در فوریه 24-25 و گفت که “هند خواهد توافق به یاد ماندنی خوش آمدید به مهمانان محترم ما.” مودی نیز گفت که این دیدار “بسیار ویژه است” و می خواهد یک راه طولانی در “حفاری هند-ایالات متحده آمریکا دوستی”.

“بسیار خوشحال است که @POTUS realDonaldTrump و @FLOTUS را به هند سفر در 24 و 25 فوریه است. هند خواهد توافق به یاد ماندنی خوش آمدید به مهمانان محترم ما. این دیدار بسیار خاص است و از آن خواهد شد یک راه طولانی در بیشتر حفاری هند-ایالات متحده آمریکا دوستی” مودی کرده ایم.

پس از آن آمریکا و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, همسرم, Melania Trump در زمان به توییتر برای تشکر PM مودی برای “دعوت” و گفت که او به دنبال به جلو به بازدید از احمدآباد و دهلی نو بعد از این ماه است.

“با تشکر از شما @narendramodi برای نوع دعوت است. به دنبال به جلو به بازدید از احمدآباد و جدید دهلی در اواخر این ماه. @POTUS و من هیجان زده برای سفر و به جشن روابط نزدیک بین #USA & #هند” Melania در توییتر نوشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن به همراه بانوی اول این است که برنامه ریزی برای سفر به احمدآباد و دهلی نو در فوریه 24 و 25 با توجه به کاخ سفید اعلام اوایل این هفته.

این خواهد بود رئیس جمهور اولین دیدار دو جانبه در دهه سوم قرن 21 و همچنین برای اولین بار پس از تبرئه توسط سنا در استیضاح محاکمه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آینده سفر به هند خواهد بود “لذت عینک” و “کاملا موفق” توسط بسیاری از اقدامات برجسته کارشناسان آمریکایی در جنوب آسیا و مسائل گفته اند.

“من فکر می کنم برگ برنده دیدار خواهد بود لذت عینک و کاملا موفق توسط بسیاری از اقدامات” اشلی Tellis که تاتا صندلی امور راهبردی و یک عضو ارشد در موقوفه کارنگی برای صلح بین المللی گفت PTI.

مغلوب ساختن پیشی جستن انتظار مي رود خروشان استقبال lakhs از مردم هنگامی که او می رسد در احمدآباد گجرات.

او همراه با نارندرا نخست وزیر است و انتظار می رود برای ارائه یک سخنرانی تاریخی در مقابل صدها و هزاران نفر از مردم در تازه ساخت Motera ورزشگاه بزرگترین ورزشگاه کریکت جهان است.

با توجه به Anish Goel ارشد همکار جدید در امریکا و ارشد سابق کاخ سفید رسمی, مغلوب ساختن پیشی جستن دیدار آینده سازگار با دیرینه سیاست در هر دو کشور برای ادامه تقویت و حفاری روابط دوجانبه.

“این دیدار خواهد بود, سیاسی, بخشش برای هر دو رئیس جمهور (تهمت) و نخست وزیر (مودی). هند یکی از معدود کشورهایی است که در آن رئیس جمهور بسیار محبوب است. بنابراین او می تواند انتظار می رود عظیم مردم در انتخابات خود را برای تجمع در احمدآباد. به طور مشابه, نخست وزیر قطعا افزایش در حمایت از میزبانی رئیس جمهور? Goel گفت PTI.

حداقل مغلوب ساختن پیشی جستن را ارائه مودی با استقبال از حواس پرتی های اخیر داخلی

مشکلات او گفت:.”آن مهم است و گام مثبت در آوردن دو کشور به هم نزدیک است. زمان نیز قابل توجه است که این اولین سفر یک رییس جمهور آمریکا در طول یک سال که او در آن است رو انتخاب مجدد. که به خودی خود یک سیگنال از اهمیت این روابط برای ایالات متحده,” او اضافه شده است.

“تحویل برای این دیدار مطمئنا تمرکز در دفاع و تجارت است. هند در حال حاضر اعلام کرد دلار 3.5 میلیارد دلار در دفاع جدید خرید به امضا می شود در طول سفر است. و هر کس امیدوار است که یک معامله تسکین تجارت رابطه اعلام خواهد شد,” او گفت:.

تجارت معامله شد انتظار می رود در سپتامبر گذشته زمانی که مودی بازدید نیویورک و ملاقات مغلوب ساختن پیشی جستن اما تفاوت نمی تواند کار را در زمان.

کاخ سفید نمی خواهد توافق کرده اند که به این سفر به هند مگر اینکه معامله شد و در مراحل پایانی به صورت جدی. خارج از تجارت و دفاع, تحویل, به احتمال زیاد خواهد متواضع Goel گفت.

“مهم این است که رئیس جمهور و نخست وزیر به جامع ملاقات دو جانبه است که در آن تمام مسائل مهم از جمله پاکستان نیز بحث شده است. همکاری استراتژیک بین هند و آمریکا بستگی به بیش از تجارت و دفاع و فروش پس از آن ضروری است که آنها آدرس دیگر مسائل استراتژیک و همچنین” Goel گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im