سنای آمریکا روز پنج شنبه تبرئه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در هر دو مقاله از استیضاح سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره است. مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری شد و در نتیجه ذخیره شده توسط خود همکار جمهوری خواهان در مجلس سنای کنگره آمریکا که بسیج به حفاظت از او را در استیضاح محاکمه نه ماه قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن می پرسد رای دهندگان در اتهامات امریکا به او یک دوم کاخ سفید مدت است.

در این مقاله از استیضاح در سوء استفاده از قدرت سنا در بر داشت رئیس جمهور نه گناه توسط رای 52-48 با سناتور جمهوری خواه میت رامنی شکستن و پیوستن به صفوف دموکرات ها در رای گیری رئیس جمهور گناه. در این مقاله از انسداد کنگره و سنا را یافت نه گناه توسط رای 53-47.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نتیجه جان سالم به در سومین انتخابات ریاست جمهوری استیضاح محاکمه در تاریخ ایالات متحده – درست مانند دو نفر دیگر استیضاح رئیس جمهور بیل کلینتون و اندرو جانسون. کلینتون و جانسون نیز استیضاح شد اما بعد از تبرئه خود در سنا محاکمه.

در حال تبرئه در مجلس سنا به رئيس جمهور تهمت به توییتر گرفت به ترجمه تصویری یک زمان جلد مجله نشان مبارزات انتخاباتی خود نشانه ای از سال آینده.

رئیس جمهور ایالات متحده همچنین گفت که او خواهد بود به ساخت یک بیانیه عمومی فردا در 12 ساعت از کاخ سفید برای بحث در مورد “کشور پیروزی در استیضاح جعل”.

در واکنش به ناروا بودن تبرئه در واکنش به استیضاح محاکمه مجلس نانسی پلوسی به نام کل فرایند یک عمل “بی قانونی”. در بیانیه منتشر شد و در مدت کوتاهی پس از آن پلوسی گفت: “…مجلس سنا را انتخاب کرد و به جای آن به چشم پوشی از حقایق را از مردم آمریکا و وظیفه خود را به قانون اساسی است.”

با توجه به یک گزارش توسط سی ان ان پلوسی بیشتر افزود: “رئیس جمهور را به رخ کشیدن که او تبرئه شده است. می تواند وجود دارد هیچ تبرئه بدون محاکمه و بدون هیچ محاکمه و بدون گواه اسناد و مدارک و شواهد است. با سرکوب شواهد و رد از اساسی ترین عناصر یک روند قضایی عادلانه جمهوریخواه سنا ساخته شده خود را حاضر همدستان به رئیس جمهور را پوشش دهند.”

اما برای تمام مفاهیم و اهداف آن است که در حال حاضر یک واقعیت تاریخی است که ما از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باقی خواهد ماند برای همیشه لطفا برای استیضاح به عنوان فرایند تبرئه نمی کند تغییر این واقعیت است که او استیضاح از پست خود در دموکراتیک کنترل مجلس نمایندگان در 19 دسامبر یک روز سیاه برای هر کسی که از رتبه خود را.

در آن روز حزب دموکرات به رهبری مجلس نمایندگان تصویب کرده بود سوء استفاده از قدرت مقاله از استیضاح در یک حزب تا حد زیادی خط 230-197 رای دادن. خانه سپس اقدام با یک رای در مقاله دوم از استیضاح شارژ او را با انسداد کنگره است.

پس از این دادگاه برگزار شد و امروز در این جمهوری خواه به رهبری سنا – دوستانه خانه برای مغلوب ساختن پیشی جستن – در مورد اینکه آیا به محکوم کردن او و او را از دفتر حذف. برای مغلوب ساختن پیشی جستن به حذف از دفتر خود را که نیاز به دو سوم اکثریت در 100 عضو سنا به معنی حداقل 20 جمهوریخواهان را مجبور به پیوستن به حزب دموکرات رای دهند و در برابر تهمت و کافی است که اتفاق نمی افتد.

هیچ رئیس جمهوری تا کنون حذف شده اند از طریق روند استیضاح در ایالات متحده قانون اساسی است.

دموکرات ها اند اما قول داد به ادامه بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او.

مجلس نمایندگان آمریکا سخنران نانسی پلوسی حال آغاز روند استیضاح پرس و جو در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بعد از خلاف کاران ادعا که آمریکا ممکن است مجبور نکردن کمک های نظامی به اوکراین به عنوان یک وسیله pressurizing رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky در دو فقره – اولا به دنبال تحقیقات در مغلوب ساختن پیشی جستن را رقیب سیاسی جو بایدن و پسرش شکارچی و در مرحله دوم به شناور تئوری توطئه است که اوکراین و نه روسیه شد و پشت خود را تا سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im