ما مسطح منحنی آماده برای بازگشایی تدریجی: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

رییس جمهور ایالات متحده امریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کشور در حال حاضر ‘مسطح منحنی’ و آن را آماده برای یک مرحله به مرحله و تدریجی بازگشایی’ حتی اگر coronavirus موارد و مرگ و میر نشان می دهد هیچ نشانه ای از توقف.

“با تشکر از تعهد عمیق ما شهروندان ما باید پهن و منحنی های بی شماری در آمریکا زندگی می کند ذخیره شده اند. کشور ما در حال حاضر در مرحله بعدی این نبرد بسیار امن مرحله به مرحله و تدریجی بازگشایی بازگشایی کشور ما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت که این کشور در حال ساخت ‘پیشرفت فوق العاده ای’ برجسته است که آن را ‘تسریع توسعه درمان های جدید و واکسن’.

“چیزی است که اتفاق می افتد. پیشرفت فوق العاده ای ساخته شده است. نمی خواهم به بحث در مورد آن تا زمانی که آن را وجود دارد. اما من می گویند که آنها واقعا در حال پیشرفت. Johnson & Johnson مردمی شده است واقعا فوق العاده است. آنها می خواهند برای رسیدن به آن سریع است. ما همه می دانیم که بسیار به زودی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“ما در حال انجام کاری بسیار چشمگیر و آنجا نبوده است چیزی شبیه به آنچه که ما انجام داده اند از آنجا که بسیج پس از جنگ جهانی دوم است. ما به طور چشمگیری شتاب توسعه درمان های جدید & بالقوه واکسن. ما 90 بالینی در جریان & صدها نفر در راه,” او اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیشتر گفته بود که او با اعتماد به نفس واکسن برای بیماری کروناویروس (COVID-19) واکسن در دسترس تبدیل خواهد شد تا پایان سال 2020 است.

“ما بسیار با اعتماد به نفس است که ما در حال رفتن به یک واکسن در پایان سال, تا پایان سال است. ما فکر می کنم ما در حال رفتن به یک واکسن تا پایان این سال ما در حال هل دادن بسیار سخت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در شهر هال در یادبود لینکلن در واشنگتن است. جدول زمانی داده شده توسط رئیس جمهور تهمت است برداشت توجه همه را به خاطر چند مقامات بهداشت عمومی گفته اند یک واکسن برای coronavirus می تواند حداقل یک سال تا 18 ماه. آن است که به ذکر است که واکسن اغلب سال های بسیاری به منظور توسعه.

یک تیم از محققان در دانشگاه آکسفورد در انگلستان نیز کار بر روی coronavirus واکسن و آنها گفته اند که واکسن خود را اگر آن را ثابت می کند موثر می تواند تبدیل به موجود در بازار در ماه سپتامبر سال 2020 است.

با توجه به سازمان بهداشت جهانی در حال حاضر چندین coronavirus واکسن در مرحله توسعه است.

ایالات متحده دارای بیشترین تعداد تایید coronavirus موارد و مرگ و میر با تعداد کل COVID-19 بیماران در کشور افزایش به 12,24,570 تا جمعه شب. کل مرگ و میر در آمریکا به علت COVID-19 رفت تا به 68,000 در روز یکشنبه.

این گزارش 11,735 موارد و 2,333 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de