ما فرودگاه اقتدار می یابد سارا علی خان ‘سایه’, اینجا چرا

‘Love Aaj Kal’ بازیگر سارا علی خان مشکل با ما اقتدار فرودگاه از آنجایی که آنها پیدا کردن او مشکوک است و آن را نه تنها به این دلیل که او یک مسلمان است. سارا اتفاق افتاده است نشان می دهد که یک مشکل وجود دارد با عکس روی کارت شناسایی به همین دلیل است که او می آید به عنوان ‘سایه’.

سارا علی خان تحول شد موضوع بحث یک بار دیگر در شرق هند شرکت. در حالی که صحبت کردن در مورد همان سارا نشان داد که وجود دارد متفاوت عکس های خود به طور منظم ویزا, ویزای دانشجویی و کارت شناسایی. “من به طور منظم ویزای من ویزای دانشجویی و من در حال حاضر متفاوت هستند. بنابراین, آنها مانند, ” چه می گذرد ؟ این است که کمی سایه دار.’ نام خانوادگی من است سلطان و آمریکا است بنابراین شما فقط می توانید تصور کنید,” او گفت:.

“شما می دانید چه اتفاقی می افتد چون من 96 کیلوگرم زمانی که من کارت شناسایی تصویر وجود دارد کمی مشکل است. زیرا آنها مانند “چه ؟” و سپس آنها را روی یکدیگر قرار دهید. به خصوص در امریکا” اضافه شده سارا.

سارا تا به حال مورد مطالعه در نیویورک دانشگاه کلمبیا و یک بازدید کننده به طور منظم وجود دارد در طول تعطیلات. او به تازگی دیده می شود در ‘Love Aaj Kal’ مخالف Kartik Aaryan. پس از آن سارا کار خواهد کرد مخالف Varun Dhawan در بازسازی ‘حمال هیچ 1’.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im