‘همه طرفین برای حفظ صلح و خودداری از خشونت’: ما پژواک PM مودی تماس بگیرید و به صورت عادی در دهلی

ایالات متحده در روز پنج شنبه تصریح کرد نخست وزیر نارندرا مودی تماس بگیرید برای حفظ صلح در دهلی نو خواسته همه احزاب سیاسی به خودداری از خشونت و احترام به حق تجمع مسالمت آمیز’.

یک صدای جیر جیر از سر Bureau of South and Central Asian Affairs (SCA) در ایالات متحده آمریکا وزارت امور خارجه ابراز صمیمانه تسلیت برای مرحوم و مجروح در دهلی شورش و اعلام کرد که با ما بود ‘انعکاس’ مودی تماس بگیرید و برای آرامش و حالت عادی.

“دل ما به خانواده مرحوم و مجروح در دهلی نو. ما اکو نخست وزیر نارندرا مودی تماس بگیرید و برای آرامش و حالت عادی و از همه طرفین برای حفظ صلح و خودداری از خشونت و احترام به حق تجمع مسالمت آمیز. AGW” دولت SCA گفت: در یک توییت نسبت به اصل معاون دستیار وزیر (PDA ها) آلیس چاه.

در اوایل روز چهارشنبه نخست وزیر مودی به حال به دادگاه تجدید نظر به مردم از سرمایه های ملی برای حفظ صلح و آرامش در منطقه است. با توجه به توییتر مودی گفت که او برگزار شد یک بررسی گسترده از وضعیت حاکم در نقاط مختلف شهر و سازمان ها مشغول به کار بودند بر روی زمین برای بازگرداندن حالت عادی.

“تا به حال یک بررسی گسترده در مورد وضعیت حاکم در بخش های مختلف از دهلی نو است. پلیس و سازمان های دیگر در حال کار بر روی زمین برای اطمینان از صلح و عادی,” او گفت:.

“صلح و آرامش مرکزی به اخلاق ما است. من درخواست تجدید نظر به خواهران و برادران از دهلی نو به حفظ صلح و برادری در تمام زمانها. این مهم است که آرامش وجود دارد و عادی است که ترمیم در اولین,” او اضافه شده است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود که در هند در روز سه شنبه زمانی که درگیری آغاز شد و گفته بود که او آگاه از خشونت در دهلی نو بیش از تابعیت متمم قانون (CAA) اما بحث در مورد این موضوع با نخست وزیر نارندرا. مغلوب ساختن پیشی جستن گفته بود که آن را تا به هند برای مقابله با خشونت است.

“تا آنجا که به یک فرد حمله نگران است من شنیده ام در مورد آن, اما من نمی مورد بحث (با PM مودی). که تا به هند” مغلوب ساختن پیشی جستن گفته بود.

رئیس جمهور ایالات متحده نیز قدردانی نخست وزیر در تلاش برای اطمینان از آزادی مذهبی در کشور است.

“من می گویند که نخست وزیر شد, باور نکردنی در آنچه که او به من گفت. او می خواهد مردم را به آزادی مذهبی و به شدت گفت که در هند آنها بسیار سخت کار کرده اند به بزرگ و باز آزادی مذهبی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفته بود.

در ضمن مرگ و میر در جامعه خشونت است که تا به حال خروشان برای بیش از سه روز در پایتخت کشور رسیده 38 روز پنج شنبه با حدود 200 نفر مجروح شدند. اما عادی به نظر می رسد به تدریج در حال بازگشت در دهلی نو پس از روز از خشونت بیش از ستیز تابعیت متمم قانون (CAA) مشخص شده برخی از مناطق به خصوص در شمال شرق منطقه در سرمایه های ملی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>