بر ادعای خویش و قوم پرستی در Bollywood, Aakash Chopra سوال در مورد وجود آن در کریکت

سابق تیم کریکت هند Aakash Chopra ادعا کرد که در روز شنبه (27 ژوئن) که خویش و قوم پرستی در مقایسه با دیگر صنایع است که مربوط به کریکت.

چوپرا در حالی که با استناد به نمونه هایی از روهان Gavaskar و آرجون Tendulkar گفت که هر کس می رسد سطح بین المللی توسط خود طبقه بالا اجراهای داخلی مدار.

42 سال بیشتر ادعا کرد که هیچ کسی شانس در بالاترین سطح فقط با بودن مربوط به بازی.

“اگر شما با دیدن تصویر بزرگتر روهان Gavaskar فرزند Sunil Gavaskar اگر یکی است به قوم و روهان باید بازی های زیادی انجام کریکت اما این اتفاق رخ نداد در این راه.”

“هنگامی که او در نهایت به پایان رسید تا بازی برای هند او چرا که او تا به حال یک اجرای خوب با Bengal در کریکت داخلی,” چوپرا گفت: در یک ویدیو ارسال شده در کانال رسمی یوتیوب.

“سونیل Gavaskar را ندارد پسرش را از بمبئی همان چیزی که می توان گفت در مورد Sachin Tendulkar را Arjun او است که با داشتن هر چیزی را در خدمت به او را در یک بشقاب است.”

“در بالاترین سطح وجود دارد و نه سازش من فکر نمی کنم قوم و خویش است که مربوط به کریکت نسبت به دیگر صنایع,” او اضافه شده است.

در حالی که آرجون Tendulkar است و در عین حال به ویژگی های در بالاترین سطح برای مردان در آبی روهان Gavaskar بازی فقط 11 ODIs برای هند است.

کل بحث در اطراف وجود خویش و قوم پرستی در صنعت فیلم پرسیده دوباره پس از مرگ غم انگیز بازیگر بالیوود Sushant Singh Rajput.

توجه به این بحث از طرفداران خواسته چوپرا اگر قوم و خویش وجود دارد در کریکت یا نه.