تا هیئت مدیره کلاس 12th آزمون اعلام نتیجه; Anurag ملک تاپ امتحان متوسط با 97 درصد

Anurag مالک از سری رم SM اینتر کالج Baghpat است در صدر هیأت مدیره کلاس 12th امتحان با نمره 97%. آزمون انجام شده توسط اوتار پرادش Madhyamik Shiksha Parishad (UPMSP).

Pranjal سینگ پسر Awdesh کومار سینگ از Prayagraj ایستاده دوم با امتیاز 96%.

Utkarsh Shukla به ثمر رساند 94.80% و سوم ایستاد. او از Auriya منطقه.

نتایج به هیأت مدیره کلاس 12th اعلام شد روز شنبه در هیئت مدیره وب سایت رسمی upmsp.edu.در.

تا هیئت مدیره نتایج معمولا اعلام کرد در ماه مه بود اما به علت این بیماری همه گیر کوروناویروس. امتحانات برای هر دو کلاس 10 و 12 برگزار شد در فوریه-مارس.

نتایج اعلام شد و در 12:10 بعد از ظهر پس از بالا هیئت مدیره کنفرانس مطبوعاتی. تقریبا 56 لاخ دانش آموزان که به نظر می رسد برای امتحانات در حال حاضر می توانید نتایج خود را در سه وب سایت – upmsp.edu.در upresults.nic.در و upmspresults.تا.nic.در.

“ما علامت های دیجیتال ورق. دانش آموزان قادر به دریافت آن طی سه روز و در آن معتبر خواهد بود به عنوان اصلی علامت ورق” معاون سانتی متر دینش Sharma اعلام کرد در کنفرانس مطبوعاتی امروز. همچنین گفت که این تریلر از هیأت مدیره آزمون را دریافت لپ تاپ و پاداش نقدی.

74 درصد از 10 کلاس دانش آموزان باید به تصویب هیأت مدیره دبیرستان امتحان. معاون وزیر گفت که نتایج حاصل از هر دو کلاس بهبود یافته از سال گذشته است.

دختران باید دوباره outscored پسران در هر دو کلاس 10 و 12 امتحانات از هیئت مدیره.

اوتار پرادش هیئت مدیره بزرگترین مدرسه آموزش و پرورش در کشور است. در این سال بیش از 56 لاخ به نظر می رسد دانش آموزان در دبیرستان و متوسط امتحانات. از این بیش از 30 لاخ شد و در دبیرستان در حالی که نزدیک به 26 لاخ به نظر می رسد برای متوسط امتحانات.

داده های ارائه شده توسط هیئت مدیره نشان داد که 16.6 لاخ پسران به نظر می رسد برای کلاس 10 امتحان در حالی که 13.6 لاخ شد دانش آموزان دختر. نزدیک به 26 لاخ دانش آموزان نشسته در طبقه 12th ، در حالی که 14.6 لاخ پسر نشسته برای کلاس 12th, exam, 11.2 لاخ شد دانش آموزان دختر.

شما می توانید بررسی کنید تا هیئت مدیره متوسط نتایج آزمون با پیروی از این مراحل:

1. ورود به یکی از رسمی دولت نتیجه وب سایت – upmsp.edu.در upresults.nic.یا upmspresults.تا.nic.در

2. بر روی لینک کلیک کنید تا هیئت مدیره نتیجه 2020 کلاس 12

3. خود را وارد کنید و رول تعداد و جزئیات دیگر

4. در نتیجه شما نمایش داده خواهد شد بر روی صفحه نمایش

5. دانلود نتیجه برای مرجع آینده