شورای امنیت سازمان ملل به احتمال زیاد به بحث در مورد کوروناویروس بحران در این هفته پس از 9 عضو تماس برای دیدار با

یک بیماری همه گیر است که تاکنون نزدیک به 70,000 زندگی می کند و تحت تاثیر بیش از 12.7 لاخ مردم جهان قرار دادن تقریبا نیمی از جمعیت جهان را تحت مستند است که هنوز مورد بحث توسط سازمان ملل متحد در آنچه که دیده می شود به عنوان یک شکست از جهان بدن در یک زمان از چنین بحران بی سابقه ای. این ممکن است این تغییر به زودی با شورای امنیت سازمان ملل (UNSC) به احتمال زیاد به بحث در مورد رمان coronavirus شیوع این هفته است.

به شورای امنیت سازمان ملل در انتشار آن در این هفته در دستور کار است گفت که می تواند مورد بحث COVID-19 بیماری همه گیر. “جلسه این هفته در مورد این موضوع امکان پذیر است.”

نه انتخاب اعضای شورای امنیت سازمان ملل نوشته اند به رئيس جمهور از شورای امنیت درخواست یک جلسه در “صلح و امنیت اثرات COVID-19” گفت: دستور کار است.

در حال حاضر دو پیش نویس قطعنامه در COVID-19 تحت بحث و گفتگو میان گروه های مختلف از اعضای شورای امنیت سازمان ملل – یکی در میان اعضای دائم و دیگری در میان اعضای منتخب.

این دیدار می تواند در ماه مارس به دلیل عدم تمایل چین – رئیس جمهور از بدن در ماه است. رئیس جمهور (UNSC) برای ماه مارس, جمهوری دومینیکن گفته است که یک جلسه در coronavirus بحران می تواند به زودی اتفاق می افتد.

خوزه خواننده فرستاده ویژه از جمهوری دومینیکن به شورای امنیت سازمان ملل متحد, سفیر بود گفت: هفته گذشته که به ویژه در دیدار با COVID است که “مذاکره” & “آن آورده شده است تا با چند (UNSC) فرستاده..آن شکل گرفتن است.”

“شورای امنیت سازمان ملل جلسه می تواند اتفاق می افتد برای مطمئن هفته بعد یا قبل از” خواننده گفت: در حالی که لیست خارج در دستور کار شورای برای ماه.

وقتی پرسیده شد که اگر وضوح می توان انتظار داشت در COVID بحران, او گفت:, “نه در مورد موضوع قطعنامه (در COVID)” و “انتظار ما برای برگزاری این دیدار و ببینید که چگونه وقایع بازی کردن.”

سازمان ملل متحد به خصوص در هسته خود را از بدن UNSC یافت می شود از دست رفته در طول COVID بحران است. آن G20 که در زمان مسئولیت یک استراتژی جهانی برای مقابله با بحران. این رهبران G20 برگزار شد شور و مشورت از طریق ویدئو کنفرانس در ماه گذشته به گچ از یک طرح اقدام برای مقابله با این چالش است.

ایده این دیدار مورد بحث قرار گرفت نخست وزیر نارندرا با G20 همتایان از جمله صندلی G20 عربستان سعودی است. ساعت مودی گرفته بود جهانی سرب در تماس ویدئو کنفرانس از کشورهای سارک برای یک رویکرد مشترک برای مقابله با بحران.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de