یوننو قتل مورد: دهلی دادگاه به عهده قضاوت حکم به تحویل داده می شود در چهار شنبه

پس از صدور حکم Bharatiya Janta Party (BJP) رهبر Kuldeep سینگ Sengar به عمر حبس در سال گذشته برای تجاوز به یک زن در اوتار پرادش را در یوننو سه سال پیش یک دادگاه دهلی روز شنبه معوق به هفته آینده قضاوت خود را در مورد قتل زن پدر که فوت قضایی بازداشت در 9 آوریل سال 2018 است.

حکم تحویل داده خواهد شد چهارشنبه آینده.

دادگاه تا به حال ثبت اظهارات بازماندگان تجاوز به عنف عمو مادر خواهر و یکی از پدر همکار که ادعا می شود یکی از شاهدان عینی این حادثه. Morover مرکزی دفتر تحقیقات (CBI) مورد بررسی قرار 55 شاهدان در حمایت از این مورد و دفاع مورد بررسی قرار گرفت و نه شاهد.

Sengar قرار گرفت قضایی بازداشت و پس از او بازداشت و پس از یک مبارزه با Sengar حامیان.

در تاریخ 20 دسامبر سال گذشته در دهلی نو تیس Hazari دادگاه محکوم Sengar به حبس ابد برای ربودن و تجاوز به یک جزئی در یوننو. او همچنین دستور داد به پرداخت غرامت lakh 25 تومان به قربانی است. او محکوم شد تحت 376 از قانون مجازات اسلامی (IPC) همراه با بخش 5 و 6 از POCSO.

دادگاه نیز به کارگردانی نوبت به ارائه حفاظت لازم به قربانی و خانواده او پس از ارزیابی تهدید ادراک و ارائه آنها را با یک خانه امن.

در سال 2018 از 17 سال تا به حال گفته است که او مورد تجاوز قرار گرفته توسط MLA در محل اقامت خود در 4 ژوئن 2017, هنگامی که او رفته بود با یکی از بستگان به دنبال یک شغل. دختر خانواده بود و پس از آن نقل مکان کرد و دادگاه به دنبال شامل Sengar نام در مورد تجاوز به عنف. پس از این که قربانی پدر رزرو شده بود توسط پلیس تحت بازوها عمل می کنند و در زندان قرار داده است.

ادعا انفعال و اجبار از مردم قدرتمند قربانی اقدام به خودسوزی در مقابل اوتار پرادش وزیر اقامت خانه در مارس 8 سال گذشته و روز بعد پدرش درگذشت در زندان پس از مرگ گزارش نشان می دهد آسیب های جدی بر روی بدن او.

تا دولت بود و سپس ارجاع این موضوع به مرکز ابتکارات شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>