ایالات متحده خبرهای مرگ سربازان هندی کشته در چهره با چین

وزیر خارجه آمریکا مایکل Pompeo روز جمعه تمدید تسلیت به مردم هند برای زندگی از دست داده به عنوان یک نتیجه از رویارویی با چین در Galwan منطقه دره در شرق لاداخ.

“ما برای گسترش عمیق ترین تسلیت خود را به مردم هند برای زندگی از دست داده به عنوان یک نتیجه از های اخیر در رویارویی با چین است. ما را به یاد سربازان و خانواده های عزیزان و جوامع به عنوان آنها اندوهگین” مایکل Pompeo توییتی.

در مجموع از 20 هندی پرسنل ارتش از جمله یک سرهنگ رتبه افسر از دست داده بود جان خود را در خشونت رو کردن که اتفاق افتاده در Galwan ولی به عنوان یک نتیجه از تلاش های سربازان چینی به طور یک جانبه تغییر وضع موجود در طول ده-تشدید تنش در شرق لاداخ.

از بعد از ظهر پنجشنبه هجده سربازان در حال حاضر در ارتش هند بیمارستان در له آنها خواهد بود در وظیفه در حدود 15 روز است. هیچ کس در یک وضعیت بحرانی که در حال حاضر همه در حال پایدار گفت: ارتش هند منابع.

“هیچ یک انتقادی که از هم اکنون همه پایدار هستند. 18 سربازان در بیمارستان ما در له آنها خواهد بود در وظیفه در حدود 15 روز است. 58 سربازان در بیمارستان های دیگر آنها باید به وظیفه در عرض یک هفته. وضعیت از بعد از ظهر امروز” گفت: ارتش هند منابع.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de