هواپیمایی متحده کاهش بازگشت در پروازهای داخلی با توجه به کروناویروس


Illustration for article titled United Airlines Cuts Back on Domestic Flights Due to Coronavirus

عکس: دانیل باریک (خبرگزاری گتی ایماژ)

گسترش روز افزون رمان Coronavirus (COVID-19) باعث شد تا برنامه سفر و در مقیاس بزرگ رویدادهای بودن قرار داده و به برزخ است. در حالی که بسیاری از اختلالات تحت تاثیر بین المللی سفر, به نظر می رسد در حال حاضر که COVID-19 تحت تاثیر مسافرت داخلی نیز هست.

شیکاگو تریبیون گزارش که United Airlines را آغاز کرده است تا به کاهش مسافرت های داخلی و بین المللی. این شرکت قصد دارد برای ایجاد یک 1o درصد کاهش به پروازهای داخلی و 20 درصد قطع به مسافرت های بین المللی در ماه آوریل است. اضافی کاهش انتظار می رود به دنبال ممکن است. ایران نیز درخواست کارکنان را پرداخت نشده برگ از غیبت است و برگزاری در افزایش حقوق و دستمزد و استخدام. شرکت هواپیمایی گفت: این تصمیم بود با توجه به تقاضای سفر در حال پایین تر به عنوان یک نتیجه از ویروس. جدید پرواز برنامه فعال خواهد بود در مارس 7.

تبلیغات

ایالات اولین هواپیمایی به کاهش در پروازهای داخلی اما از آن است که انتظار نمی رود به گذشته است. COVID-19 آلوده 130 نفر در سراسر ایالات 16 و کشته شدن 11. در حالی که این ویروس را پخش کند شده در چین شده است به سرعت در حال گسترش در سراسر 76 کشور جهان است. شرکت هایی مانند فورد موتورز و فیات کرایسلر را ممنوع کرده است از کارکنان غیر ضروری داخلی و بین المللی سفر می کند. بازی های المپیک تابستانی که در توکیو ژاپن در حال حاضر در شار با توجه به این ویروس گسترش یافته است.

در سطح شخصی ya پسر در حال حرکت است به لس آنجلس در پایان ماه و آنها فقط اعلام وضعیت اضطراری بنابراین شما می دانیدکه باید خوب است. منظور من تمام من است و نشستن در اتاق من بازی Final Fantasy XIV و ساختمان Gundam مدل, بنابراین من می تواند خوب درست است ؟

آره بدون من خوب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>