اتحادیه وزارت بهداشت و درمان و مسائل مربوط به مشاوره در coronavirus همه گیر

اتحادیه وزارت بهداشت در روز دوشنبه منتشر شد 14-نقطه مشورتی به احتیاط شهروندان در برابر COVID-19 شیوع و دستورات به کاهش گسترش بیماری همه گیر کوروناویروس.

وزارت نیز در حال اجرا در توییتر #HelpUstoHelpyou و درخواست مردم به ماندن هشدار و جلوگیری از تجمعات عمومی

خواندن 14-نقطه مشورتی در اینجا:

اجتماعی فاصله غیر دارویی عفونت پیشگیری و کنترل مداخله اجرا برای جلوگیری از/کاهش تماس بین کسانی که مبتلا به یک بیماری زا پاتوژن و کسانی که نمی, بنابراین به عنوان برای جلوگیری و یا کم کردن سرعت سرعت و میزان انتقال بیماری در یک جامعه است. این در نهایت منجر به کاهش گسترش عوارض andmortality به علت این بیماری است.

در علاوه بر این به پیشنهاد مداخلات دولت/UT دولت ممکن است تجویز جمله اقدامات دیگر که در نظر آنها لازم است.

همه این پیشنهاد مداخلات باید در نیروی تا 31 ماه مارس سال 2020 است. آنها بررسی می شود به عنوان در هر وضعیت در حال تحول.

زیر مداخلات پیشنهاد شده است:

1. بسته شدن تمام مراکز آموزشی (مدارس و دانشگاه ها و غیره) ورزشگاه موزه فرهنگی و اجتماعی مراکز استخرهای شنا و تئاتر. دانش آموزان باید توصیه به ماندن در خانه. آنلاین آموزش و پرورش برای ترویج شود.

2. امکان به تعویق انداختن امتحانات ممکن است بررسی شود. در جریان امتحانات انجام می شود و تنها پس از حصول اطمینان از فاصله فیزیکی از یک متر در میان دانش آموزان است.

3. تشویق بخش خصوصی سازمان/کارفرمایان اجازه می دهد تا کارکنان به محل کار از خانه در هر کجا که امکان پذیر است.

4. جلسات تا آنجا که امکان پذیر است باید انجام شود از طریق ویدئو کنفرانس. به حداقل رساندن و یا برنامه ریزی مجدد جلسات مربوط به تعداد زیادی از مردم مگر اینکه لازم است.

5. رستوران برای اطمینان از شستن دست و پروتکل مناسب پاکیزگی اغلب لمس سطوح. اطمینان فیزیکی فاصله (حداقل 1metre) بین جداول; تشویق در فضای باز صندلی که در آن عملی کافی در فاصله.

6. نگه دارید در حال حاضر در حال برنامه ریزی مراسم عروسی به مدت محدود جمع آوری تعویق انداختن همه غیر ضروری اجتماعی و فرهنگی کرده است.

7. مقامات محلی در حال به گفت و گو با سازمان دهندگان از رویدادهای ورزشی و مسابقات مربوط به اجتماعات بزرگ و آنها ممکن است توصیه شود که به تعویق انداختن چنین رویدادی است.

8. مقامات محلی به گفت و گو با رهبران افکار و رهبران مذهبی برای تنظیم تجمع جرم و باید اطمینان حاصل شود هیچ ازدحام/حداقل یک متر فاصله بین مردم است.

9. مقامات محلی برای نشست با تجار و انجمن ها و سایر ذینفعان برای تنظیم ساعت نمایشگاه باید ها و نبایدها و ارتباطات رانندگی در مکان های بازار مانند سبزی مندی anaj mandi, اتوبوس, انبار ایستگاه های راه آهن و پست-دفاتر و…. جایی که خدمات ضروری ارائه شده است.

10. همه فعالیت های تجاری باید حفظ فاصله یک متری بین مشتریان. اقدامات برای کاهش ساعت اوج شلوغی در بازار.

11. غیر ضروری سفر باید اجتناب شود. اتوبوس قطار و هواپیما به حداکثر رساندن اجتماعی فاصله در حمل و نقل عمومی علاوه بر حصول اطمینان از به طور منظم و مناسب ضد عفونی سطوح.

12. بیمارستان ها به دنبال لازم پروتکل مربوط به COVID-19 مدیریت به عنوان تجویز و محدود کردن خانواده/دوستان/کودکان در بازدید از بیماران در بیمارستان است.

13. بهداشت و فیزیکی فاصله باید حفظ شود. دست دادن و در آغوش گرفتن به عنوان یک ماده تبریک اجتناب شود.

14. ویژه اقدامات حفاظتی برای تحویل در مردان/ زنان شاغل در سفارش آنلاین خدمات.

15. نگه داشتن جوامع مطلع به طور مداوم و به طور مداوم.

طبق گزارش وزارت هند تا به حال گزارش شده 114 موارد مثبت coronavirus از جمله 10 مرخص 3 درمان و 2 و میر گزارش شده. 4 مورد جدید از COVID19 گزارش شده از اوریسا جامو و کشمیر Ladakh و کرالا در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im