اتحادیه وزیر Smriti Irani بازدید از یک Kejriwal بیش از بحث در مورد با مردان قبل از رای گیری’ اظهار سانتی متر تبدیل شدن

به عنوان رای گیری برای دهلی مجمع انتخابات در جریان است در نوسان کامل, Bharatiya Janata Party MP Smriti Irani در شنبه مسخره Aam Aadmi Party, رهبر, Arvind Kejriwal برای صدای جیر جیر خود را ترغیب زنان به بحث و گفتگو با مردان در خانواده خود را قبل از بیرون رفتن برای رای دادن به آن Irani جواب درخواست دهلی نو رئیس اگر او فکر زنان نیست به اندازه کافی قادر به نگاهی است که تصمیم گیری برای خود را دارند.

در یک صدای جیر جیر Kejriwal گفت: “درخواست تجدید نظر ویژه ای به تمام زنان فقط به عنوان شما مسئولیت خانه خود را, شما همچنین باید مسئولیت کشور و دهلی نو است. همه شما بانوان باید به رای و همچنین مردان از خانه خود را. مطمئن شوید که به بحث با مردان قبل از قرار دادن خود رای می دهند.”

Smriti Irani در پاسخ به صدای جیر جیر با درخواست Kejriwal “آیا به نظر شما زنان به اندازه کافی قادر به تصمیم گیری که به رای های خود را؟”

Kejriwal اقدام به دفاع از خود را زودتر به سخن گفتن کرد و گفت: “Smriti جی به زنان در دهلی نو تصمیم گرفته اند به چه کسی رای دهید. و این بار در دهلی زنان تصمیم گرفته اند خانواده خود رای می دهند.”

رای گیری برای همه 70 کرسیهای مجلس در دهلی نو در جریان است امنیت را در تنظیم در سراسر سرمایه های ملی در نظر مداوم ضد کا تظاهرات در مکان های مختلف.

شمارش آرا برگزار خواهد شد در فوریه 11.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im