متاسفانه بدترین مردم زنده خواهد ماند از این بیش از حد


Illustration for article titled Unfortunately, The Worst People Will Survive This Too

عکس: ساموئل کروم (گتی ایماژ)

اجبار به خودمان را متقاعد کند که چیزهای بد در نهایت اتفاق می افتد به مردم بد می تواند اغوا کننده و مسهل. آن را نیز تعبیه شده در بسیاری از درس های تدریس به کودکان. داستان های کودکان و داستانهای تخیلی معمولا با پایان “خوب” برنده و بد دریافت نوعی از مجازات است. مفاهیم بازی جوانمردانه و ورزشکاری—ریشه دوانده در همه بچه ها که تصمیم به پیوستن به یک تیم حاکی از آن است که عدالت در نهایت منجر به موفقیت است. تاریخ آمریکا کتاب های درسی نوشته شده است با شبیه روایات, مهندسی معکوس یک جهان که در آن خوب (امریکا) به طور منظم شکست بد (هر کس دیگری) از آنجا که ما نهفته خوبی است. این درس حتی ساقه های ما در بزرگسالی با وجود به رسمیت شناختن است که جهان عادلانه نیست. بسیاری از مطالب ما مصرف به شرح زیر مشابه فرمان و ما مکرر سوء تفاهم کارما repurposes آن را به عنوان یک کمین سلاح در حال انتظار برای تحویل ستمگران اتصالات comeuppance. دین سازمان یافته اساسا باستانی است که زمینه را برای مارول سینمایی جهان است.

به هر حال علاوه بر اینکه یک عاشق و کاملا احتمالا یک بیمار روانیرئیس جمهور ایالات متحده می خورد مثل یک راکون می کند به اندازه کافی مصنوعی برنزه شدن به پوست خود دائم شین آفتابی D و نشده در یک باشگاه بدنسازی پس از Newhart سری برتر. اگر او یک شخصیت داستانی او زنده ماندن این امر کشش و تعلیق اعتقاد لازم را برای مخاطبان به اقامت سرمایه گذاری در یک داستان. و ادامه بقا—که مغز و که سمیت و بدن—یک راز بزرگ است. به جز آن نیست.

تبلیغات

با جهان در حال حاضر در چه ما امیدواریم که میانه (به جای آغاز) جهانی همه گیر این ایده که خوب خوب خوب موسسات خوب عمل می کند—پیروز خواهد شد و شیطان را شکست می تواند اطمینان بخش است. تعبیه شده است که امید است میل به COVID-19 به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار بدترین مردم است. متاسفانه این باور نیاز به یک سوء تفاهم چگونه جهان کار می کند. به خصوص, چه کسی شبیه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است.

ما آگاه در حال حاضر چقدر از تاثیر استرس بر سلامت جسمی ما و خوب بودن. آن منجر به بدتر شدن اسید معده و فشار خون بالا و بسیاری دیگر از بیماری های فیزیکی. آن را وادار ما به خود درمانی است که می تواند منجر به تهدید کننده زندگی اعتیاد. آن وقفه ما خواب—حیاتی در عملکرد سیستم ایمنی بدن تعمیر و نگهداری—ساخت ما را بیشتر مستعد ابتلا به ویروس. و این عوامل استرس زا هستند در همه جا. این اضطراب قبل از یک مصاحبه شغلی و یا یک تاریخ برای اولین بار. این نگرانی در مورد دوستان و خانواده و صورتحساب. این فشار از تلاش برای انجام آنچه شما باور دارند که به حق و اخلاقی چیزی که حتی اگر اشتباه جذاب تر است. من مطمئن هستم که هر زمان که این بیماری همه گیر به پایان می رسد و بیمارستان و هنوز هم پر از افرادی که توسعه بیماری های مربوط به استرس در طول این.

حالا تصور کنید که اگر شما احساس هیچ یک از این…همیشه. تصور کنید که چگونه زندگی خود را بسیار ساده تر خواهد بود و چقدر بهتر شما می خواهم بخوابم. تصور کنید که چقدر دیگر شما می خواهم زندگی می کنند اگر شما واقعا نمی گه در مورد هر کسی و یا هر چیزی به جز خودتان.

متاسفانه این نوع بخل و غرور است که مردم او را دوست دارم و میچ مک کانل به طوری است که اغلب آنچه آنها را قادر به زندگی می کنند تا زمانی که آنها 120. در حالی که بقیه جهان عرق تنش و رنج آنها yawn. آیا این به این معنی است که مردم مانند آنها شکست? هیچ! که فقط در حال انتظار برای طبیعت و یا سرکش پاپ ترش و یا هر آنچه که برای خنثی کردن آنها فقط آن را نمی. اگر شما یک ماهی بر روی نیمکت, شما لازم نیست فقط صبر کنید تا بمیرد. شما سوزاندن کوچ و سپس شما هرگز بازدید Tomi Lahren دوباره.

تبلیغات

به یاد داشته باشید, گرگ بزرگ بد خورده می شود توسط باهوش ترین خوک. اما در صورتی که خوک را بوده است مانند “من منتظر سرنوشت او را” او بوده است chorizo.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im