درک مفهوم Cryptocurrency

شما ممکن است آشنا با نام بیت کوین و Ethereum اما آیا واقعا می دانیم که این نام می تواند به عنوان یک حالت ارز در زندگی روزمره ؟ این ایده وسوسه انگیز از ثروتمند شدن یک شبه ممکن است ذهن شما عبور کنند. و cryptocurrency به شما می دهد آزادی برای به دست آوردن سود از آن. در ساده ترین سطح این ارز دیجیتال است که یک حالت مجازی ارز نیست که همان مشکلات فیزیکی پول نقد. بنابراین اجازه دهید ما را در درک اصول اولیه از cryptocurrency چگونه کار می کند و چگونه می تواند به شما بهره مند شوند.

چه cryptocurrency?

Cryptocurrency یک فرم از پول دیجیتال است که به دست آورده کشش بیش از دهه گذشته است. مانند هر دیگر ارز cryptocurrency طراحی شده است که متوسط نرخ ارز. پس از آن دیجیتال است متوسط ارز شما باید فکر می کنم از آن را به عنوان محدود نوشته های موجود در یک پایگاه داده. برای وضوح فکر می کنم از محبوب بازی های آنلاین مانند Farmville است. در این بازی شما باید اطمینان حاصل شود که مزرعه خود را رشد کاشت فصلی محصولات خرید اقلام ضروری (مانند تراکتور و یا خوک) و کسب درآمد. درآمد خود را در بازی نشان داده شده در فرم از سکه ها و این سکه ها می تواند مورد استفاده قرار گیرد به خرید هر چیزی در جهان از بازی. Cryptocurrency مشابه است به این معنا که این ارز دیجیتال بیش از حد. با این تفاوت که به جای استفاده از آن در یک بازی ویدئویی شما با استفاده از آن در زندگی واقعی است.

در حال حاضر که فقط یک سر آن است. اگر ما در حال فکر کردن در مورد این که محدود نوشته در پایگاه داده, پس از آن چه است که پایگاه داده ؟ پایگاه داده اجرا می شود در فناوری Blockchain. از این طریق کاربران متعدد و یا گره های نظارت و به روز رسانی مطالب موجود در پایگاه داده است. این مانع از هر گونه دستکاری و یا اطلاعات غلط است. آن را نیز تضمین می کند سریع فرآیندهای شفافیت و سهولت پرداخت. به درک چگونه Blockchain توابع شما می توانید به عنوان خوانده شده وبلاگ قبلی ما.

چیز دیگری که به درک در مورد cryptocurrencies این است که آنها ارزش خود را. این ارزش ها نه مربوط به ارزهای سنتی. ارزش های مختلف cryptocurrencies متفاوت است و بر اساس تقاضا و عوامل مرتبط با استخراج و در دسترس بودن.

محبوب cryptocurrencies

بسیاری از مردم بر این باورند که بیت کوین و رمزنگاری یکسان هستند اما این درست نیست. بیت کوین این است که صرفا یک نوع cryptocurrency. برای اینکه عادلانه این cryptocurrency است که شناخته شده ترین یکی (و در حال حاضر موفق ترین از نظر ارزش بازار) به همین دلیل است که بسیاری از مردم را به اشتباه فکر کردن که بیت کوین تنها cryptocurrency ارزش نگاه. اما راه همان است که وجود دارد بسیاری از انواع مختلف از ارزهای سنتی (مانند دلار ین روپیه و غیره) وجود دارد انواع مختلف cryptocurrencies هر کدام با تغییر ارزش ها است.

اگر شما در حال رفتن به سرمایه گذاری در cryptocurrencies (و یا فقط در تلاش برای یادگیری بیشتر در مورد این رسانه جدید ارز) در زیر برخی از انواع که شما باید بدانید از:

بیت کوین (اول تا کنون ارز دیجیتال): بازار کلاه برای بیت کوین به عنوان 03 نوامبر 2018 است $112,735,453,936 با یک سکه که ارزش $6760.98.

Ethereum (این است که سریعترین رشد cryptocurrency پس از Bitcoin و اجازه می دهد تا سازندگان برای ایجاد نرم افزار – چیزی که نمی خواهد کار با بیت کوین)

موج دار شدن (بر خلاف تمام دیگر cryptocurrencies موج دار شدن را اجرا نمی کند در Blockchain)

بیت کوین, پول نقد, Litecoin و غیره دیگر محبوب cryptocurrencies

این جدول نشان می دهد که قیمت و حجم بازار کلاه محبوب cryptocurrencies. آن گرفته شد و در 25 نوامبر 2018 از سکه بازار کلاه.

با استفاده از Cryptocurrencies در دنیای واقعی

خرید کالا

در حال حاضر بیت کوین پذیرفته شده ترین cryptocurrency با این حال که در حال تغییر است. اپل به تازگی مجوز استفاده از 10 cryptocurrencies برای خرید های ساخته شده در فروشگاه App و بسیاری دیگر از سازمان ها و تجار در حال زیر مجموعه. خریداران می توانند با استفاده از cryptocurrencies در وب سایت های که آنها را قبول (مانند بیش از حد اندوختن Newegg, هدیه, کردن, باز, بازار و Bitify). به آرامی ارزهای دیجیتال در حال حرکت به سمت هنجار. اما آن را برخی از زمان برای آنها را به تبدیل شدن به حالت اصلی از تمام معاملات در سراسر جهان به خصوص در کشورهای جهان سوم است که ممکن است بر روی کاغذ ارز به مراتب بیشتر از دیگران است.

پذیرش به عنوان پرداخت

کسب و کار و فرد مشاوران می توانید با استفاده از cryptocurrencies به عنوان یک شکل از پرداخت. سیستم عامل مانند Maester پروتکل اجازه می دهد تا مشاوران به ارائه خدمات خود را در هر دقیقه میزان و تسهیل فوری پرداخت برای این خدمات دقیقه تماس های خود را بیش از. جدای از این با استفاده از دروازه مانند CoinPayments, CoinGate, Cryptonator و BitPay نیز می تواند کمک به شما دریافت crypto پرداخت (بدون اضافه مزایای اتصال شما با مشتریان بالقوه البته!).

اگر شما بدانم که آیا شما می توانید با استفاده از این پرداخت ها در زندگی روزمره خود آن را می پردازد به می دانم که وجود دارد حداقل 1,800 Crypto خود پرداز واقع در 58 کشور مختلف.

سرمایه گذاری

مردم به دنبال cryptocurrencies به عنوان مناسب سرمایه گذاری به عنوان به خوبی. اما, آن است که ارزش ذکر است که cryptocurrencies کاملا فرار با ارزش بالا رفتن سرسام آور یک روز و سپس رها کردن بعدی. این کمک خواهد کرد که به صحبت های کارشناسان در مورد cryptocurrencies قبل از قرار دادن پول خود را به آنها را برای سرمایه گذاری بلند مدت. از سوی دیگر سرمایه گذاران نیز استدلال می کنند که بازار سهام تمایل به ظهور و سقوط به صورت پراکنده بیش از حد. بنابراین سرمایه گذاری در cryptocurrency بدون خطر نیست اما می تواند به اثبات می شود یک سرمایه گذاری بزرگ اگر شما بازی کارت های خود را هوشمندانه.

مردم در واقع با استفاده از Cryptocurrencies?

در حالی که برنامه های کاربردی و پتانسیل های cryptocurrencies همه بسیار جالب سوال واقعی است – بیشتر مردم اتخاذ cryptocurrencies? در نظر گرفتن نمودار زیر نشان می دهد که آدرس کیف پول رشد برای بیت کوین و Ethereum و ببینید اگر شما می توانید پاسخ این سوال!

وجود دارد بیش از 24 میلیون بیتکوین کیف پول آدرس در حال حاضر در حالی که وجود دارد بیش از 31 میلیون Ethereum آدرس کیف پول.

قانونی بودن Cryptocurrencies

Cryptocurrencies را می توان در سه شکل: مناقصه ها و مزایده قانونی کالا و داد و ستد کالا و تجارت است. مناقصه ها و مزایده قانونی اشاره دارد به سکه یا ارز است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان پرداخت. کشورهای مختلف تفاوت مواضع در چگونه cryptocurrencies می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

به عنوان مثال ایالات متحده آمریکا و استرالیا, سوئد, سوئیس, نیوزیلند, چند نمونه از کشورها که در آن با استفاده از cryptocurrencies برای معاملات کاملا قانونی است. در واقع وزارت خزانه در ایالات متحده آمریکا شده است صدور راهنماهای مختلف در چگونه مردم می توانند با استفاده از cryptocurrencies. همچنین مورد استفاده به عنوان مناقصه ها و مزایده قانونی در اتحادیه اروپا است.

از سوی دیگر برخی از کشورها تنها اجازه می دهد تجارت و اجازه نمی دهد cryptocurrency به عنوان مناقصه ها و مزایده قانونی. برای مثال کانادا و ویتنام اجازه می دهد cryptocurrency به عنوان کالاهای تجاری.

نتيجه گيری

Cryptocurrency قطعا آینده از ارز. وجود دارد بسیاری از مزایای به cryptocurrency مانند این واقعیت است که آن را اجرا می کند در Blockchain تکنولوژی است که باعث می شود آن را:

  • آسان برای نظارت بر
  • اثبات رشوه دادن
  • شفاف
  • سریع (در شرایط معاملات)

به عنوان مصرف کنندگان این حیاتی به درک که چگونه این ارز در حال رشد است و آیا کشور شما است یا مخالف آن. قبل از اینکه شما آن را می دانم, و قوانین فعلی ساختار مالی ممکن است تغییر یک شبه به طور کامل با حالت های جدید از پرداخت و کسب درآمد!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im