تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ضد تجاوز نفرت گروه باید به طور پیوسته افزایش یافته است


Illustration for article titled Under the Trump Administration, Anti-LGBTQ Hate Groups Have Steadily Risen

عکس: Spencer Platt (گتی ایماژ)

چهار سال گذشته نشان داده اند تهمت به دولت بود کمی بیشتر از یک موتور از نفرت. فقط در مورد هر عمل گرفته شده توسط دولت بوده است و حمله به برخی از آسیب پذیر ترین جمعیت را مهاجران مردم از رنگ و یا فقط صاف کردن ضعیف است. بدترین از این کشور گرفته شده توجه داشته باشید و همانطور که انتظار می رود به دنبال رد پای خود را.

با توجه به ان بی سی نیوزگزارش منتشر شده توسط مرکز قانون فقر جنوب نشان می دهد که ضد تجاوز گروه نفرت رز 43 درصد در سال گذشته از 49 گروه به 70. این افزایش در آمد که در گروه نفرت در کل شاهد یک رکود در رشد. این گزارش باعث می شود بدون استخوان را در مورد نسبت دادن این رشد سریع به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت:

“ضد تجاوز گروه تبدیل شده اند و در هم تنیده با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و پس از سالها حقوق مدنی پیشرفت و رشد پذیرش در میان گسترده تر آمریکا — ضد تجاوز احساسات در درون حزب جمهوری خواه در حال افزایش است. هر چند تهمت وعده داده شده در طول مبارزات انتخاباتی خود به یک “دوست واقعی” به جامعه تجاوز او به طور کامل در آغوش ضد تجاوز گروه های نفرت و دستور کار خود را از بین بردن فدرال حمایت و منابع برای LGBTQ مردم است.”

تبلیغات

برخی از این اقدامات عبارتند از بارها و بارها حمایت مواردی که داد از آزادی ، ADF یک مسیحی محافظه کار گروه حقوقی که اساسا بدان معنی است که اگر شما نافرمانی خدا آنها را قانون به آن است. برخی از موارد بالا مشخصات ADF گرفته اند که شامل جک فیلیپس, مردی که حاضر به پخت کیک برای عروسی گی زیرا کتاب مقدس به وضوح می گوید “نباید پخت…برای مردم است.” که مورد رفت و به دیوان عالی کشور و ADF به دست آورد.

از ان بی سی نیوز:

ADF نیز در یکی دیگر از دادگاه عالی مورد برخورد با تجاوز حقوق کارگران به نمایندگی از دیترویت کفن که اخراج یک کارمند پس از او مطلع خانه است که او تحت یک جنس گذار. در میان آن غیر دیوان عالی کشور موارد ADF است که در حال حاضر به نمایندگی از سه ورزشکار در یک دست کت و شلوار در برابر کانکتیکات Interscholastic Athletic, کنفرانس, که اتخاذ یک سیاست اجازه می دهد تغییر جنسیت دختران به رقابت در میان مدارس ورزش با cisgender دختران دبیرستان.

جای تعجب هیچ یک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت علنا حمایت ADF در هر سه مورد.

مغلوب ساختن پیشی جستن کاملا پشتیبانی جامعه تجاوز ، او فقط فکر می کند که آنها نیاز به آرام کردن با همه است که بحث در مورد “حقوق برابر” و “قادر بودن به زندگی بدون ترس از آزار و اذیت.” بنابراین اگر چه فراجنسیتی مردم نمی توانند در ارتش خدمت می کنند? منظورم این نیست که مانند گروه های نفرت را اساسا به تماس خود را گرفته کلیساها و یا سازمان مسیحی به پنهان کردن خود را متعصب اعتقادات در پشت حجاب “آزادی مذهبی.”

تبلیغات

که می تواند مضحک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de