تحت هیچ شرایطی’: ساز Dettol, Lysol هشدار تزریق مواد ضد عفونی کننده پس از مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد

رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد امکان تحصیل تزریق مواد ضد عفونی کننده به COVID-19 بیماران و یا آوردن اشعه ماوراء بنفش نور “درون” بدن خود را به کشتن مرگبار, ویروس, Lysol و Dettol ساز با صدور یک هشدار قوی درخواست مردم نه برای تزریق و یا نوشیدن مواد ضد عفونی کننده.

مغلوب ساختن پیشی جستن را پیشنهاد و پس از امنیت میهن علم و فناوری کار و لایحه برایان گفت: coronavirus می میرد در یک مقدار بیشتر در سرعت سریع زمانی که در معرض نور خورشید و رطوبت. او با اشاره به یک مطالعه علمی انجام شده توسط بخش خود را.

“این ویروس می میرد سریعترین در نور مستقیم خورشید. ایزوپروپیل الکل را کشتن ویروس در 30 ثانیه” برایان گفت: در جلسه در حضور رئیس جمهور تهمت و COVID-19 تیم پاسخ.

چفتی کردن به برایان کلمات تهمت تعجب اگر وجود دارد امکان تزریق مواد شیمیایی به یک فرد آلوده با COVID-19 به عنوان یک عامل بازدارنده به ویروس.

“من ضد عفونی کننده است که می زند و آن را در یک دقیقه یک دقیقه…و آیا راهی وجود دارد که ما می توانیم چیزی شبیه به آن توسط تزریق داخل یا تقریبا تمیز کردن ؟ دلیل این که شما آن را می شود در داخل ریه و آن را نشانی از یک کار فوق العاده ای تعداد در ریه ها پس از آن خواهد بود جالب برای بررسی است که” رئیس جمهور ایالات متحده گفت.

این درو فوری توپخانه ضد هوایی از کارشناسان بهداشت و درمان در حالی که Reckitt Benckiser ساز Dettol و Lysol خواست مردم به اداره ضد عفونی کننده محصولات به بدن انسان است.

“با توجه به های اخیر گمانه زنی های رسانه های اجتماعی و فعالیت RB (سازندگان Lysol و Dettol) خواسته شده است که آیا داخلی دولت از ضد عفونی کننده ممکن است مناسب برای بررسی و یا استفاده به عنوان یک درمان برای کوروناویروس (SARS-CoV-2),” Reckitt Benckiser گفت.

ما باید روشن شود که تحت هیچ شرایطی نباید ما ضد عفونی کننده محصولات تجویز می شود به بدن انسان از طریق تزریق مصرف (شرب) و یا هر مسیر دیگر ،

“همانطور که با تمام محصولات ضد عفونی کننده و محصولات بهداشتی تنها باید استفاده شود به عنوان در نظر گرفته شده و در خط با استفاده از دستورالعمل. لطفا خواندن برچسب و اطلاعات ایمنی” آن گفت:.

این بیانیه eas همچنین نوشته شده در Dettol هند وب سایت.

مواد ضد عفونی کننده از همه نوع بسیار سمی هستند و برای استفاده در بدن انسان تحت هر شرایطی. در هند, اتحادیه وزارت بهداشت و رفاه خانواده را صادر مشاوره در برابر پاشش مواد ضد عفونی کننده بر مردم در هر شرایطی آن را به عنوان مضر است.

“اسپری از افراد یا گروه ها توصیه نمی شود تحت هیچ شرایطی. پاشش یک فرد یا گروه را با مواد ضد عفونی کننده شیمیایی است که از لحاظ جسمی و روانی مضر” وزارت گفت: در هفته گذشته.

تهمت نیز مطرح شده امکان استفاده از “نور قوی” یا اشعه ماورای بنفش در برابر مرگبار عفونت ویروسی.

“پس فرض ما آمار بدن فوق العاده ای (نیروی) که آیا آن را از اشعه ماورای بنفش یا فقط بسیار قدرتمند نور – و من فکر می کنم شما گفت که نشده است بررسی می شود اما شما در حال رفتن به آن را تست کنید. و سپس به من گفت: فرض کنید شما به ارمغان آورد نور در داخل بدن است که شما می توانید انجام دهید یا از طریق پوست و یا در برخی از راه های دیگر. و من فکر می کنم شما گفت که شما در حال رفتن به آزمون که بیش از حد. برای تلفن های موبایل جالب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به برایان در نشست خبری روزانه در COVID-19 وضعیت در کشور است.

ما در بدترین ضربه رمان coronavirus که ادعا کرده بیش از 50000 نفر و آلوده بیش از 8.8 لاخ peole در کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im