نخست وزیر بوریس جانسون منتقل شده از بخش مراقبت به عنوان coronavirus بازیابی همچنان

نخست وزیر بریتانیا بوریس جانسون منتقل شده است از بخش مراقبت های پس از خود بیماری حاکی از بهبود قابل توجه و نخست وزیر شد در “بسیار خوب ارواح” با توجه به یک خیابان داونینگ بیانیه.

در این بیانیه مفصل که جانسون به حال منتقل شده است و از بخش مراقبت های ويژه (ICU) به بخش خود را در سنت توماس ” بیمارستان در لندن جایی که او در حال درمان است. وجود دارد نخست وزیر را در حال حاضر دریافت نظارت نزدیک در فاز اولیه خود را بازیابی کردند.

Johnson, 55, گرفته شده بود به مراقبت های ویژه در اوایل روز سه شنبه پس از coronavirus علائم بدتر شده این هفته است.

نخست وزیر بریتانیا مورد آزمایش قرار گرفت coronavirus مثبت ده روز پیش اما همچنان صفحه اصلی. او را به بیمارستان رفت در یکشنبه شب پس از او همچنان به یک تب وجود خود جدا برای بیش از تصریح هفت روز است. جانسون توییتی از بیمارستان که او را به بیمارستان رفت در مشاوره از دکتر خود و او در “ارواح خوب و نگه داشتن در تماس با تیم من است.”

“آخرین شب در مشاوره دکتر من رفتم به بیمارستان برای برخی از آزمایشات روتین به عنوان من هنوز تجربه علائم کروناویروس. من در ارواح خوب و نگه داشتن در تماس با تیم ما همکاری با یکدیگر برای مبارزه با این ویروس و نگه داشتن هر کس امن است. من می خواهم به می گویند با تشکر از شما به تمام درخشان کارکنان بیمه خدمات درمانی مراقبت از من و دیگران در این زمان دشوار است. شما را به بهترین از بریتانیا. ایمن ماندن هر کس و لطفا به یاد داشته باشید به ماندن در خانه برای محافظت از بیمه خدمات درمانی و صرفه جویی در زندگی,” او گفت:.

جانسون بود دریافت استاندارد اکسیژن درمان و تنفس بدون هر گونه کمک با توجه به Dominic Raab وزیر امور خارجه بریتانیا بود که deputising برای نخست وزیر گفته بود.

تعداد coronavirus موارد در بریتانیا رسید گذشته 65,000 و مرگ و میر می ایستد در 7,978.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im