انگلستان: Coronavirus ترساندن در کاخ باکینگهام به عنوان ملکه الیزابت سلطنتی دستیار تست مثبت برای COVID-19

به عنوان بیماری کروناویروس (COVID-19) بیماری همه گیر شیوع همچنان به گسترش مانند آتش سوزی در سراسر جهان, گزارش های تایید virus در حال حاضر سلطنتی سالن از پادشاهی متحده. سلطنتی مشاور در کاخ باکینگهام گزارش آزمایش مثبت برای coronavirus در حالی که ملکه الیزابت دوم است که در حال حاضر 93 سال سن هنوز در لندن اقامت دارد.

به زودی پس از تشخیص پادشاه منتقل شد به قلعه ویندسور به طور نامحدود در روز پنج شنبه به عنوان یک اقدام احتیاطی و همه از او قبل از درگیری لغو شد. اما به گزارش رسانه های بریتانیا اعلام کرده اند که ملکه باقی می ماند و در سلامت خوب است. علاوه بر این هر عضو از خانواده سلطنتی کارکنان است که فرد آلوده به تماس با آنجا قرار داده شده خود انزوا. اما معلوم نیست که چگونه نزدیک سلطنتی مشاور در سوال کردم به ملکه.

دستیار که به نام اعتقاد بر این است که بیمار گرفته شده و آزمایش مثبت برای coronavirus در اوایل هفته گذشته است.

“کارگر مثبت آزمایش قبل از ملکه چپ برای ویندزور. اما کاخ 500 نفر از کارکنان بنابراین مانند هر محل کار آن را غیر قابل تصور آن را تحت تاثیر قرار خواهد در برخی از مرحله” روزنامه انگلیسی ‘خورشید’ به نقل از یک سلطنتی ،

این گزارش که توسط خورشید نیز به نقل از یکی دیگر سخنگوی کاخ که گفت: “ما نمی دیدگاهها برای اعضای فردی کارکنان. در خط با هدایت مناسب و خود ما فرآیندهای ما گرفته اند اقدامات لازم برای محافظت از تمام کارکنان و افراد درگیر است.”

پادشاه است که در حال حاضر ساکن در قلعه ویندسور در زبان انگلیسی شهرستان برکشایر با 98 ساله, شوهر, شاهزاده فیلیپ برای تمدید دوره پس از مشاوره با کارشناسان پزشکی و به دولت بریتانیا است.

(با PTI ورودی)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de