انگلستان, استرالیا, کانادا, آمریکا صدور بیانیه مشترک بیش از چین پیشنهاد جدید امنیتی قانون برای هنگ کنگ

انگلستان و استرالیا و کانادا و آمریکا روز جمعه با صدور بیانیه مشترک به تکرار خود “نگرانی عمیق” در مورد چین تصمیم به اعمال امنیت ملی قانون در هنگ کنگ است.

در بیانیه مشترک صادر شده توسط انگلستان وزیر امور خارجه Dominic Raab استرالیا, وزیر خارجه Marise Payne, کانادا به وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین و وزیر امور خارجه مایکل Pompeo.

“هنگ کنگ رونق گرفت به عنوان یک سنگر و استحکامات از آزادی است. جامعه بین المللی قابل توجه و بلند مدت سهام در هنگ کنگ رفاه و ثبات است. مستقیم اعمال امنیت ملی قانون در هنگ کنگ توسط مقامات پکن و نه از طریق هنگ کنگ خود موسسات مندرج در ماده 23 از قانون اساسی را محدود هنگ کنگ مردم آزادی و در انجام این کار به طور چشمگیری تضعیف دلار هنگ کنگ استقلال و سیستم ساخته شده است که آن را بسیار مرفه” بیانیه ای گفت:.

آن اضافه شده است که چین تصمیم به اعمال جدید امنیت ملی قانون در هنگ کنگ نهفته در درگیری مستقیم با تعهدات بین المللی تحت اصول از نظر قانونی الزام آور سازمان ملل متحد ثبت شده چین و بریتانیا اعلامیه مشترک.

“پیشنهادی قانون را تضعیف می کند یک کشور و دو نظام چارچوب است. آن را نیز افزایش می دهد چشم انداز پیگرد قانونی در هنگ کنگ برای ارتکاب جرایم سیاسی و تضعیف تعهدات موجود برای حمایت از حقوق از هنگ کنگ مردم – از جمله کسانی که در میثاق بین المللی حقوق مدنی و سیاسی و میثاق بین المللی اقتصادی و اجتماعی و حقوق فرهنگی” آن بیشتر گفت.

امضا کنندگان گفت: آنها همچنین به شدت نگران است که این اقدام را تشدید اختلافات عمیق موجود در هنگ کنگ جامعه; قانون هیچ کاری نمی کند برای ایجاد درک متقابل و تقویت آشتی ملی در هنگ کنگ.

“بازسازی اعتماد در سراسر هنگ کنگ جامعه اجازه می دهد مردم هنگ کنگ برای لذت بردن از حقوق و آزادی آنها وعده داده شد را می توان تنها راه بازگشت از تنش ها و ناآرامی های این سرزمین دیده می شود بیش از سال گذشته” گفتند.

“جهان تمرکز در جهانی همه گیر نیاز به افزایش اعتماد به دولت ها و همکاری های بین المللی. پکن اقدام بی سابقه خطرات اثر مخالف” آنها اضافه شده است.

“به هنگ کنگ ثبات و رفاه هستند به خطر انداخته جدید اعمال ما تماس بگیرید و از دولت چین برای کار با هنگ کنگ SAR دولت و مردم هنگ کنگ برای پیدا کردن یک مورد قبول دو طرف محل اقامت است که افتخار بین المللی تعهدات سازمان ملل متحد در زمینه چین و بریتانیا اعلامیه مشترک” در بیانیه ای گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>