Udit Narayan گفت: پسر Aditya به ازدواج Neha Kakkar با وجود عروسی جعل در اینجا چیزی است که اتفاق افتاده

رمز و راز در اطراف Aditya Narayan و Neha Kakkar بود حل شده است. عروسی جعل به منظور افزایش رتبه بندی خود را نشان می دهد ‘هند بت 11’. با وجود آن Udit Narayan به تازگی اعتراف کرد که او هنوز هم خواسته پسرش Aditya به Neha Kakkar. نکته بعدی که اتفاق افتاد این بود Aditya نادیده گرفتن پدر و بیان کرد که او بیش از حد شلوغ است در حرفه خود به تغییر تمرکز خود را به Neha.

“شما نمی خواهد باور من حفظ اذیت کردن Aditya با نیها و من به او گفتم که با او ازدواج کند. اما او را نادیده می گیرد و می گوید او می خواهد به تمرکز بر روی کار خود را. Neha است که یک خواننده در زمان امروز و خوبی انجام شده است برای خودش” Udit گفت TellyChakkar در Sa Re Ga Ma Pa l’il شانزه راه اندازی.

Aditya و Neha جعلی عروسی خود را در این مجموعه از هند بت 11′. شایعات از آنها قدمت و برنامه ریزی عروسی را از دست کردم که تا به حال سمت چپ Aditya را ویران کرد. این بازیگر تا به حال در مصاحبه ای گفت که اگر او خواهد بود پرسید: سپس به او می گویند حقیقت در مورد عروسی خود را به دلیل این است که قطعا راه او تصور خود را از روز بزرگ است.

از سوی دیگر Neha Kakkar به تازگی تایید کرد که برخلاف گزارش Aditya است که تمام مجموعه به ازدواج با او دوست دختر زمان تا پایان سال است. خوب دوستان Aditya و نیها به تازگی در برجسته تونی Kakkar موزیک ویدئو ‘ساحل گوا’.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>