عکس: شاتر

من فکر می کنم آن را بی خطر به استدلال می کنند وجود ندارد و بیشتر نژادپرستانه فرد از اوایل 20s سفید بچه همه پریدند تا در Adderall Prager U ویدئوها و بن شاپیرو پادکست. منظور من نگاه خاکستری در بخش نظرات و به من بگویید که من اشتباه می کنم.

ان بی سی نیوز گزارش که در ماه اکتبر Jarred Karal و رایان Mucaj,
دو دانش آموز در دانشگاه کانکتیکات برای بازداشت شدند و بارها و بارها فریاد نژادی تهمت در حالی که راه رفتن را از طریق یک پارکینگ در محوطه دانشگاه. یک دانش آموز ثبت تصویری از این حادثه و قرار دادن آن در رسانه های اجتماعی. دانشجویان دستگیر شده بودند به عنوان یک نتیجه از یک کانکتیکات قانون است که باعث می شود آن را یک تخطی از قانون اگر کسی “به تمسخر و یا نگه می دارد تا به تحقیر هر فرد یا طبقه ای از افراد در حساب creed, دین, رنگ, فرقه ملیت یا نژاد از چنین فرد یا طبقه ای از افراد.”

تبلیغات

دستگیری دو دانشجوی باعث شده است تا نمایندگان مجلس به بررسی این قانون برای قانون اساسی آن است. برخی می گویند که این قانون باید گرفته شده اند این کتاب آن را به عنوان نقض حقوق تضمین شده توسط متمم اول قانون اساسی. دیگران وجود دارد که می گویند که این قانون باید در محل باقی می ماند به عنوان سفید ناسیونالیسم یک تهدید در حال رشد در این کشور و این می تواند کمک به منصرف کردن مردم از درگیر شدن در این نوع از رفتار است.

علاوه بر این دانش آموزان واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال گفت که مدرسه آنها را مجازات نقض حقوق خود برای آزادی بیان است. یک قاضی حکم داد که دانشگاه نمی تواند مجازات دانش آموزان در حالی که پرونده های جنایی در حال بررسی است. شگفت آور, دولت دادستان کل از مدرسه اعلام کرد که مجازات نیست در مورد نژاد تهمت اما در مورد آنها نقض “رفتار تخريبي” بند از کد دانشجویی. حتی زمانی که شکایت کرد که آنها پیدا کردن یک راه برای محافظت از سفیدی است. این مدرسه در واقع رفت و “ما کاملا سرد با نژادپرستی آن را فقط حجم که در آن گفته شد.”

واقعا وجود دارد هیچ چیز سفید مردمی مبارزه خواهد کرد سخت تر نسبت به خود حق می گویند N-word. از یک سو من آن را دریافت کنید. متمم اول قانون اساسی تضمین حق آزادی بیان است. حتی اگر آن را در گفتار من شخصا شنیع شما را در حقوق خود را به آن می گویند. از سوی دیگر آن را مظهر امتیاز به فریاد نژادی تهمت و انتظار هیچ عواقب. من می دانم که وجود دارد این است که برخی از گه من فقط نمی توانم بگویم یا ya boy ممکن است پیدا کردن خود را بیکار و یا بدتر ابتلا به برخی دیدن محو شدن.

من در یک بیت از یک دست دادن با این یکی. قانون اساسی از آن همه فقط به من کمی مضطرب است. در حالی که من احساس می کنم این دانش آموزان باید عواقب, من لزوما فکر می کنم آنها باید قانونی هستند. امیدوارم دانش آموزان خود را از دست کت و شلوار در برابر مدرسه تا smackdown گذاشته می شود بر روی آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im