ایالات متحده سر به هفته جدید را متزلزل خشونت و نا امیدی

توسط اشرف خلیل هارون و جیم موریسون Vertuno, آسوشیتد پرس

واشنگتن — پس از شش روز مستقیم از ناآرامی در امریکا به رهبری به یک کار جدید روز دوشنبه با محله در قتلگاه شهری خیابان های مستند و رهبران سیاسی در تلاش برای کنترل ساحل به ساحل فوران خشم بیش از افغانستان از مردم سیاه و سفید.

با وجود حکومت در شهرهای بزرگ در سراسر ایالات متحده و استقرار هزاران نفر از سربازان گارد ملی در طول هفته گذشته تظاهرات تبار به خشونت دوباره در روز یکشنبه.

معترضان پرتاب سنگ و کوکتل مولوتوف به پلیس در فیلادلفیا مجموعه آتش سوزی در نزدیکی کاخ سفید و ضربه شد و با گاز اشک آور و اسپری فلفل در Austin, تگزاس و دیگر شهرستانها. هفت بوستون افسران پلیس در بیمارستان بستری شد.

افسران پلیس و سربازان گارد ملی اجرای حکومت نظامی در لوئیزویل, کنتاکی, کشته شدن یک مرد در اوایل روز شنبه به هنگام بازگشت از آتش سوزی پس از کسی که در یک گروه بزرگ شات در آنها اولین, پلیس گفت:. در Indianapolis, دو نفر کشته و در انفجار در مرکز شهر خشونت بیش از آخر هفته اضافه کردن به مرگ و میر ثبت شده در دیترویت و مینیاپولیس.

در برخی از شهرستانها دزد شکست راه خود را به فروشگاه ها و فرار کردن از آنجا که آنها می توانند حمل, خروج, فروشگاه صاحبان بسیاری از آنها فقط شروع به بازگشایی کسب و کار خود را پس از coronavirus خاموش شدن ناگهانی به تمیز کردن خود را در هم شکسته فروشگاه.

در جاهای دیگر پلیس سعی در آرام کردن تنش با زانو زدن در همبستگی با تظاهر کنندگان.

تظاهرات بودند موجب مرگ جورج فلوید یک دستبند سیاه و سفید مردی که التماس هوا به عنوان یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را در برابر فلوید گردن برای چند دقیقه.

تنش های نژادی نیز در حال اجرا پس از دو بازداشت شدند و در ماه مه در مه تیراندازی مرگ سیاه هل دهنده Ahmaud Arbery در گرجستان و پس از لوئیزویل, کنتاکی, پلیس Breonna تیلور به مرگ در خانه اش در ماه مارس است.

تحول باز شدن در میان اندوه و اقتصادی تباهی ناشی از کروناویروس که به کشته شدن بیش از 100 ، 000 آمریکایی و فرستاده بیکاری افزایش به سطح دیده نمی شود پس از این افسردگی است. وقوع ضربه اقلیت ها به خصوص سخت نیست فقط در عفونت و مرگ و میر است اما در کار ضرر و زیان اقتصادی و استرس است.

مقیاس از ساحل به ساحل تظاهرات اتحاد rivaled تاریخی تظاهرات حقوق مدنی و جنگ ویتنام اشاره کرد. حداقل از 4400 نفر دستگیر شده اند برای ارتکاب به سرقت مسدود کردن بزرگراه ها و شکستن حکومت نظامی با توجه به تعداد وارد شده توسط آسوشیتد پرس.

“آنها در حفظ و کشتار مردم ما است. من خیلی مریض و خسته از آن گفت:” Mahira Louis 15 بود که در بوستون در اعتراض با مادرش یکشنبه منجر شعارهای “جورج فلوید می گویند نام خود را!”

در این صحنه از سه روز از تظاهرات پلیس با شلیک گاز اشک آور و نارنجک های یکشنبه به جمعیت بیش از 1000 شعار معترضان در سراسر خیابان در پارک لافایت.

جمعیت زد تا ستون نشانه های جاده ای و پلاستیکی موانع به نور مواج آتش سوزی در یک خیابان در نزدیکی. برخی از کشیده یک پرچم آمریکا از یک ساختمان و پرتاب آن را به شعله های آتش. یک ساختمان در پارک با حمام و سرویس بهداشتی و تعمیر و نگهداری دفتر سوخته بود پایین.

منطقه و کل گارد ملی — حدود 1,700 سربازان — نامیده می شد برای کمک به کنترل این تظاهرات به گفته مقامات پنتاگون.

به عنوان ملتهب بود رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد محافظه کار مفسر باک سکستون که به نام “قریب به اتفاق زور” در برابر خشونت آمیز با تظاهر کنندگان.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن دموکرات نامزد ریاست جمهوری در بازدید از این سایت از تظاهرات در زادگاه خود از ویلمینگتون و به صحبت شدند. او همچنین نوشت: یک پست, آنلاین, ابراز همدردی برای کسانی که نومید مورد فلوید را کشتن.

در نیویورک دزد حمله لوکس فروشگاه ها از جمله, Chanel, Rolex و بوتیک پرادا. در بیرمنگام آلاباما یک مؤتلفه اساسنامه سرنگون شد.

در شهر سالت لیک یک فعال سیاسی با رهبر محکوم به تخریب اموال, اما گفت که شکسته ساختمان نباید سوگواری در همان سطح به عنوان سیاه و سفید مردان مانند فلوید.

“شاید این کشور را از این یادداشت که ما بیمار از پلیس قتل غیر مسلح سیاه مردان گفت:” لکس اسکات بنیانگذار Black Lives Matter ایالت یوتا است. “شاید دفعه بعد یک افسر پلیس تصمیم می گیرد به ماشه او را به تصویر شهرستانها در حال سوختن است.”

هزاران نفر در راهپیمایی مسالمت آمیز در ققنوس; Albuquerque, New Mexico; و دیگر شهرستانها با برخی خواستار پایان دادن به آتش سوزی و خرابکاری و سرقت گفت: تخریب و تضعیف خواستار عدالت و اصلاحات است.

در مرکز شهر آتلانتا مقامات شلیک گاز اشک آور برای متفرق کردن صدها نفر از تظاهرکنندگان. شهردار Keisha لنس پایین گفت: t wo افسران شده بود از کار اخراج شده و سه قرار داده شده بر روی میز وظیفه پس از فیلم نشان داد پلیس در اطراف یک ماشین شنبه و با استفاده از تفنگ بی حس کردن روی مرد و زن در داخل.

در لس آنجلس یک SUV پلیس شتاب به چندین معترض در خیابان ضربه زدن دو نفر به زمین. نزدیکی در سانتا مونیکا نه چندان دور از یک تجمع مسالمت آمیز گروه های شکست را به فروشگاه راه رفتن با جعبه کفش و صندلی تاشو در میان موارد دیگر. آتش سوزی در یک رستوران در سراسر خیابان. تعداد زیادی از مردم swarmed به فروشگاه در لانگ بیچ. برخی از بريدن armloads از لباس از برای همیشه لطفا برای 21 فروشگاه دور در کیسه های زباله.

در مینیاپولیس افسر که دوخته فلوید به پیاده رو شده است به اتهام قتل, اما معترضان خواستار سه نفر دیگر از ماموران در صحنه بود تحت پیگرد قانونی قرار. هر چهار نفر از کار اخراج شدند.

“ما در حال انجام نیست” گفت: Darnella اب راه رفتن را از یک سازمان به صورت سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در کشور همسایه St. Paul که در آن هزاران نفر جمع شده بودند مسالمت آمیز در مقابل ساختمان مجلس ایالت. “آنها ما فرستاده و ما تنها از آنها خواست تا برای دستگیری.”

مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz در آورده هزاران نفر از سربازان گارد ملی در روز شنبه برای کمک به سرکوب خشونت بود که آسیب دیده و یا تخریب صدها ساختمان در مینیاپولیس, بیش از روز از تظاهرات.

که به نظر می رسد برای کمک به حداقل رساندن ناآرامی اما هزاران نفر راهپیمایی در یک بسته آزادراه متزلزل شد که تراکتور-تریلر نورد را در میان خود. هیچ آسیب های جدی گزارش شده است. راننده دستگیر شد و به ظن حمله.

در توییتهایی یکشنبه تهمت متهم آنارشیست ها و رسانه ها از دامن زدن به خشونت است. دادستان کل ویلیام Barr اشاره انگشت “دور چپ افراطی” گروه. روسای پلیس و سیاستمداران متهم به خودی باعث مشکلات.

___


Sourcing & روش

موریسون گزارش از مینیاپولیس و Vertuno گزارش از Austin, Texas. مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران در سراسر ایالات متحده کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>