شهرهای ایالات متحده قومی و مذهبی در بیشتر خشونت در میان تهدیدات از مغلوب ساختن پیشی جستن

توسط Darlene Superville, Tim Sullivan و هارون Morrison, آسوشیتد پرس

واشنگتن — آمریکا شهرستانها فوران خشونت و تخریب در هفتمین شب متوالی از ناآرامی با چندین افسر پلیس به ضرب گلوله و یا اجرای بیش از, در میان خود می بالد و تهدید از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ارسال نیروهای نظامی به “تسلط بر خیابان.”

در نیویورک تظاهرات بدون خشونت دوشنبه شب بودند مربوط توسط مردم فوق العاده فروشگاه ویندوز در نزدیکی مرکز راکفلر و شکسته شدن درهای میسی فروشگاه گل سرسبد on 34th Street, littering پیاده رو با شیشه های شکسته. یک وسیله نقلیه کشت و زرع از طریق یک گروه از مأموران اجرای قانون در یک تظاهرات در بوفالو زخمی شدن حداقل دو.

تظاهرات همچنین شکست در چنین مکان هایی به عنوان فیلادلفیا که در آن صدها نفر از معترضان ریخته بر روی یک بزرگراه در قلب شهر آتلانتا که در آن پلیس با شلیک گاز اشک آور در تظاهرات و Nashville که در آن بیش از 60 نفر از اعضای گارد ملی را سپر ضد شورش به درخواست مسالمت آمیز معترضان که جمع شده بودند در مقابل تنسی کنگره به افتخار جورج فلوید.

اطرافیان شان جونز که تماشا به عنوان مردم غارت لوکس فروشگاه در نیویورک بیش از آخر هفته گفت: “مردم از این پس دفعه بعد قبل از آنها فکر می کنم در مورد تلاش برای کشتن یکی دیگر از سیاه و سفید, شخص, آنها در حال رفتن به مانند ‘لعنت به ما نمی خواهیم آنها را در اینجا انجام این … دوباره.'”

ناآرامی در مینیاپولیس به نظر می رسد برای ایجاد ثبات در همان روز فلوید برادر یک درخواست مهیجی برای صلح در نقطه ای که در آن یک افسر پلیس قرار داده و زانو خود را بر روی دستبند را گردن تا او را متوقف تنفس هفته گذشته است.

مرگ و میر از این ناآرامی رز به حداقل نه نفر از جمله دو نفر در شیکاگو و حومه. رئیس پلیس در لوئیزویل, کنتاکی, اخراج شد و پس از یک معشوق صاحب رستوران بود به قتل توسط پلیس و گارد ملی اعضای اعمال مقررات منع رفت و آمد.

بیش از 5600 نفر در سراسر کشور بازداشت شده اند طی هفته گذشته برای ارتکاب به سرقت مسدود کردن بزرگراه ها و شکستن حکومت نظامی با توجه به تعداد توسط آسوشیتد پرس.

یک افسر کشته شد و مدت کوتاهی قبل از نیمه شب در نزدیکی سیرک سیرک کازینو در لاس وگاس. پلیس تا به حال هیچ فوری کلمه در این افسر بیماری است. چهار افسر به ضرب گلوله کشته شدند در سنت لوئیس; آنها انتظار می رود به بهبود می یابند.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن به تصویر کشیده شده خود را به عنوان یک hard-nosed, قانون-و-سفارش جمهور با پلیس فدرال تحت فرمان استفاده از گاز اشک آور برای روشن شدن تظاهرات مسالمت آمیز از یک پارک در نزدیکی کاخ سفید به طوری که او می تواند راه رفتن به کلیسا و مطرح با یک کتاب مقدس.

ظهور پس از دو روز از نظر او تهدید از کاخ سفید باغ گل رز برای استقرار “هزاران و هزاران نفر” از نیروهای ایالات متحده.

عکس op در خانه از عبادت شناخته شده به عنوان کلیسا از رئیس جمهور محکوم شد توسط اسقفی اسقف Mariann ادگار زمانی مشخص.

“رئیس جمهور فقط با استفاده از یک کتاب مقدس و یکی از کلیساها از اسقف نشین به عنوان یک پس زمینه برای یک پیام تضاد به تعالیم عیسی و همه چیز را که ما کلیسا مخفف” او گفت:.

برای نزدیک به یک هفته پس از فلوید مرگ تا حد زیادی مسالمت آمیز تظاهرات روز تبدیل شد به هرج و مرج در شب.

“ما شده اند نشسته در یک انبار باروت برای برخی از زمان و آن را به پشت سر هم” فیلادلفیا کمیسر پلیس دانیل یاغی گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داد که اگر فرمانداران نمی استقرار گارد ملی در تعداد کافی برای “تسلط بر خیابان های” ارتش ایالات متحده را به “سرعت حل این مشکل برای آنها است.”

“ما بزرگترین کشور در جهان” رئیس جمهور اعلام کرد. “ما قصد داریم به نگه داشتن آن امن است.”

به عنوان تهمت صحبت کرد, پارگی کپسول های گاز می تواند صدای انفجار.

یک استقرار نظامی با مغلوب ساختن پیشی جستن به ایالات متحده را خیره کننده مداخله فدرال به ندرت دیده می شود در تاریخ آمریکای مدرن. آن را درو مقایسه به سال 1968 زمانی که ریچارد نیکسون زد به عنوان قانون و نظم نامزد پس از شورش پس از ترور کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده کمی تلاش به آدرس نارضایتی از آمریکایی ها و دیگران خشم فلوید مرگ و معضل خشونت پلیس را تضعیف میکند آنچه او انتخاب مجدد کمپین امیدوار خواهد بود افزایش درخواست تجدید نظر به رای دهندگان آمریکایی.

قانون فدرال اجازه می دهد تا رئیس جمهور برای اعزام ارتش به متحده برای سرکوب این قیام و یا اگر یک کشور هجوم قانون فدرال کارشناسان حقوقی گفت. اما مقامات در نیویورک و کشورهای دیگر اظهار داشت که رئیس جمهور ندارد یک طرفه مناسب برای ارسال در نیروهای مقابل را از دولت های محلی.


Sourcing & روش

سالیوان و موریسون گزارش از مینیاپولیس. مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران در سراسر ایالات متحده کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>