تایسون مواد غذایی هشدار می دهد که “مواد غذایی زنجیره تامین در حال شکستن’


Illustration for article titled Tyson Foods Warns That The Food Supply Chain is Breaking

عکس: شاتر

Coronavirus همه گیر دیده می شود کسب و کار در همه بخش ها در صورت بسته شدن با صنایع غذایی ، به عنوان های متعدد تجهیزات پردازش مواد غذایی تعطیل با توجه به کارگران پیمانکاری این بیماری یکی اجرایی در تایسون مواد غذایی هشدار می دهد که “عرضه مواد غذایی و زنجیره ای در حال شکستن است.”

تبلیغات

تپه گزارش که Tyson Foods رئیس هیئت مدیره جان تایسون در زمان از یک صفحه کامل آگهی در نیویورک, واشنگتن پست, و, Arkansas Democrat-Gazette برجسته فشار coronavirus همه گیر است و قرار است در صنعت مواد غذایی. “میلیون ها نفر از حیواناتجوجه ها و خوک و گاوخواهد بود بدون جمعیت به دلیل بسته شدن از ما امکانات پردازش” تایسون نوشت. ادامه تعطیلی خواهد شد در نتیجه کشاورزان بدون داشتن محل به فروش دام خود را. مصرف کنندگان نیز احساس اثرات تعطیلی. “وجود خواهد داشت عرضه محدود محصولات ما در دسترس در فروشگاه های مواد غذایی تا زمانی که ما قادر به بازگشایی امکانات ما که در حال حاضر بسته” تایسون اضافه شده است.

تایسون بسته شده است امکانات در Logansport, Ind., و Waterloo, Iowیک. واترلو گیاه متصل است به حداقل 182 موارد COVID-19. رقیب غذایی, توزیع, Smithfield بسته شده است یک مرکز در Sioux Falls, S. D., پس از یک کارمند درگذشت از ابتلا به بیماری است. JBS بسته آن را Worthington, Minn. تسهیلات. این Worthington, واترلو و Sioux Falls امکانات مسئول 15 درصد از این کشور گوشت خوک عرضه است.

تبلیغات

کارگران در تایسون واترلو تسهیلات گفت: سی ان ان که شرایط در این کارخانه ساخته شده آن را غیر ممکن را به عمل اجتماعی فاصله و که این شرکت انتظار بیش از حد طولانی برای پیاده سازی پروتکل های مناسب. تایسون نوشت: در آگهی است که این شرکت توسط اداره دمای روزانه چک و نیاز به همه کارکنان به پوشیدن ماسک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de