Tyler Perry در ادامه ‘اعمال تصادفی از مهربانی’ می پردازد خریداران صورتحساب مواد غذایی در 73 فروشگاه در آتلانتا و لوئیزیانا


Illustration for article titled Tyler Perry Continues Random Acts of Kindness, Pays Shoppers Grocery Bills at 73 Stores in Atlanta and Louisiana

عکس: Paras گریفین (گتی ایماژ)

می گویند آنچه شما در مورد تایلر پری کلاه گیس انتخاب, اما آیا شما جرات امتحان کنید می گویند مرد نیست دهنده.

تبلیغات

اخبار ایستگاه 11 زنده گزارش که تلویزیون و فیلم مغول پرداخت صورتحساب مواد غذایی برای مشتریان در 44 Krogers در سراسر مترو آتلانتا شنبه به عنوان یک عمل محبت و حسن نیت در این زمان بحران.

“ارشد و بالاتر-خطر Kroger خریداران در مترو آتلانتا را دریافت خوبی در ثبت نام این روز زمانی که آنها متوجه شدند Tyler Perry پرداخت کرده بود خود را از مواد غذایی تب در” فلیکس B. ترنر, Kroger, شرکت, مدیر امور گفت: 11 زنده از طریق ایمیل. “ما می خواهم برای پیوستن به مشتریان در ضمن تشکر از آقای پری برای محبت و سخاوت بی سابقه ای در طول این بیماری همه گیر. این واقعا یک لذت برای دیدن مشتریان پر و با شادی و قدردانی به عنوان اخبار در سراسر 44 فروشگاه در سراسر مترو آتلانتا.”

اما پری نبود انجام می شود وجود دارد ؛ tاو برنده جایزه بازیگر و فیلمساز نیز شگفت زده خریداران را در خانه اش در ایالت لوئیزیانا با چیدن مواد غذایی زبانه ها در تمام 29 از دولت Winn-Dixie مکان با توجه به WWLTV 4.

تبلیغات

مجله مردم گزارش شده در ماه گذشته است که تعدادی از فروشگاه ها خواهد بود باز کردن درهای خود را زود به همه چیز را آسان تر برای افراد مسن به ویژه به کاهش شانس است که آنها را به مقابله با جمعیت زیادی به آنها فروشگاه ملزومات میان شیوع کروناویروس.

به گفته یکی از خریداران در یک Winn-Dixie مشتریان تحویل داده شدند یک تکه کاغذ که خواندن “عمل تصادفی از مهربانی. در حال حاضر به صندوقدار قبل از ساعت 8 صبح” پس از توزیع صندوقدار که تکه کاغذ به آنها گفته شد مواد غذایی خود را که در حال حاضر برای پرداخت می شود و این که آنها تا به حال ناشناس “مشهور محلی” به خاطر آن است. آنها بعد از آن که پری بود که سخاوتمندانه مشهور است.

تبلیغات
تبلیغات

این تنها آخرین پری “اعمال تصادفی از مهربانی” می آید و آن را تنها چند روز پس از او سمت چپ $500 نکته برای همه 42 خارج از کار سرور در هوستون رستوران در آتلانتا در روز یکشنبه دادن دور $21,000 کل.

پری ما نشان می دهد که در وقت و زمان دوباره که او است که در مورد سامری خوب زندگی. اعمال خود را از رحمت و شفقت هستند فقط آنچه جهان نیاز دارد در این زمان از عدم اطمینان و بی ثباتی است.

تبلیغات

با تشکر از شما آقای پری. ما به شما درود می فرستم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im