دو کمیسیون عالی پاکستان مقامات در دهلی نو, اماتور, گیر افتاد; به اعلام شخص غیر قابل قبول

دو مقام در کمیسیون عالی پاکستان در دهلی نو گرفتار شده بودند به اتهام جاسوسی توسط مقامات هندی روز یکشنبه.

عابد حسین و طاهر حسین, کار در ویزا بخش از پاکستان کمیسیون عالی بودند دستگیر و در حالی که آنها مشغول ناخواسته ضد هند فعالیت است. آنها استفاده می شود به پرسه زدن در اطراف با فرض جعلی هند, هویت.

هند به زودی اعلام هر دو از آنها شخص غیر قابل قبول خواهد شد و از آنها بخواهید به ترک کشور ظرف 48 ساعت. آخرین بار چنین حادثه ای اتفاق افتاده بود در سال 2016.

هند تا به حال پس از آن اعلام کرد یک کمیسیون عالی پاکستان رسمی محمود اختر به عنوان شخص غیر قابل قبول بعد از او دستگیر شد توسط مقامات اجرای قانون در حالی که از دریافت اسناد حساس.

در طول بازجویی اختر نشان داد که او متعلق به بلوچ هنگ از ارتش پاکستان پیوست و پاکستان جاسوسی آژانس بین سرویس های اطلاعاتی (ISI) در نمایندگی. او تا به حال ارسال شده در کمیسیون عالی پاکستان در دهلی نو از سپتامبر 2013.

پاکستان و کمیساریای عالی بود و سپس احضار وزیر امور خارجه با هند ثبت اعتراض شدید در فعالیت های محمود اختر.

که روز خود را در آشکار tit-for-tat, پاکستان اعلام کرد یک دستیار پرسنل و رفاه افسر در کمیسیون عالی در اسلام آباد مشخصات surjeet سینگ به عنوان شخص غیر قابل قبول.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>