دو coronavirus مرگ و میر اعلام کرد در کلرادو به عنوان دولت در مجموع افزایش به 9

دو نفر در کلرادو — یکی در ال پاسو شهرستان و دیگر در Gunnison شهرستان — درگذشت از COVID-19 آوردن این دولت در مجموع به نه و سه شنبه شب ،

“ما در حال متاثر, به گزارش چهارم ما COVID مربوط به مرگ در El Paso County,” El Paso County بهداشت عمومی گفت: در Facebook ارسال در 9 p. m. coronavirus قربانی است که به عنوان یک مرد در 80s.

در ضمن, Gunnison, شهرستان, وزارت بهداشت و خدمات انسانی خود را اعلام کرد اولین مرگ در ارتباط با کروناویروس یک مرد در 50s با توجه به انتشار اخبار.


Gunnison, مرد مورد آزمایش قرار گرفت توسط پزشکی قانونی را پس از مرگ او “یک هفته و نیم پیش” آزادی گفت. شهرستان بهداشت و خدمات انسانی اطلاع دوشنبه که نتایج آزمون برگشتم مثبت است.

هر دو شهرستان ارائه تسلیت به خانواده و دوستان این دو تازه ترین قربانیان.

“ما می دانیم این بار تلاش” جونی رینولدز, Gunnison, شهرستان, مدیر بهداشت عمومی گفت: در این انتشار است. “با این حال در یک منطقه شناخته شده تا حدودی برای آن جمعی شن, من با اعتماد به نفس — با همکاری کامل از Gunnison ولی جامعه — که ما یک روز از طریق این بحران است.”

El Paso County مقامات بهداشت گفت: آنها در حال تحقیق چگونه مرد قرارداد COVID-19 و در حال تلاش برای ردیابی هر گونه امکان تماس با ما.

پیشتر در روز دوشنبه دولت, مقامات بهداشتی اعلام کرد که رمان coronavirus موارد افزایش 129 به مجموع 720 در کلرادو.

اشتراک دو هفته عضویت در خبرنامه برای دریافت اخبار سلامت ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de