دو ماساچوست زنان تجاوز به یک مادر و دختر برای زبان اسپانیایی


Illustration for article titled Two Massachusetts Women Assaulted a Mother and Daughter for Speaking Spanish

عکس: اسکات ایسن (گتی ایماژ)

وقتی که می آید به نژادپرستانه و نفرت انگیز رفتار این فرض است که جوان سفید مردان باید بازار گوشه ای. دو سفید زنان در ماساچوست تصمیم گرفت تا ثابت کند که می توان آنها را فقط به عنوان زباله به عنوان همتایان مرد خود.

NBC گزارش های خبری که 25 ساله جنی Ennamorati و استفانی آرمسترانگ حمله یک مادر و دختر برای صحبت کردن به زبان اسپانیایی است. آنها شروع به حمله فیزیکی دو و فریاد زد: نظرات مانند “این است که امریکا و انگلیسی صحبت می کنند” و “بازگشت به خود را درآورد کشور است.” محاکمه و درست محوری تماس برای کسانی که هر دو سفید و افتضاح است. Ennamorati و آرمسترانگ متهم شدند بزه فقره حمله و باتری و همچنین جنایت فقره نقض حقوق اساسی با بدن آسیب برساند. Ennamorati چهره اضافی جنایت تعداد حمله و باتری با یک سلاح خطرناک برای لگد زدن قربانیان با shoed ، مادر که شناسایی تنها به عنوان خانم Vasquez می خواهد پلیس برای بررسی این کار را به عنوان یک جنایت نفرت.

تبلیغات

این assaulters ادعا کرد که آنها تا به حال شده است قبل از نوشیدن به حمله. آه بله قدیمی “من نمی تواند نژادپرستانه من مست” دفاع. این شگفت انگیز است که این است که هنوز هم بهانه ای مردمی استفاده کنید. من مقدار زیادی مست. در بیشتر من خواهد belligerently به شما توضیح می دهد که چرا Gremlins 2: The New Batch برتر Gremlins فیلم در واقع. در هیچ نقطه “است که این مادر زبان اسپانیایی ؟” ظهور در سر من به عنوان قابل قبول چیزی می گویند. به همین دلیل مست بودن شما را ندارد و نژادپرست است. بودن نژادپرستانه باعث می شود شما نژادپرست الکل تنها به شما می دهد اعتماد به نفس به بیان آن است.

این یک چیز وحشتناک برای هر کسی که به تجربه. خانم Vasquez متحده که هر دو او و دختر او می ترسند به اسپانیایی صحبت می کنند در دیگر. شما نباید ترس به صحبت می کنند زبان مادری خود را. من واقعا امیدوارم که خانواده دریافت عدالت آنها سزاوار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>