دو مهاجران را تایید کرد به COVID-19 شفق قطبی در بازداشتگاه

دو مهاجران در شفق بازداشتگاه قرارداد COVID-19 مارک اولین شیوع در میان مردم برگزار می شود وجود دارد پس از کارکنان گزارش شده بیمار شدن.

این دو در میان 1,181 موارد تایید شده در داخل بازداشتگاه های اداره مهاجرت مراکز در سراسر کشور است. این می آید پس از دو یخ کارکنان در شفق بازداشتگاه اداره خصوصی زندان شرکت ژئو گروه تایید شدند به ویروس.

کلرادو مهاجرت طرفداران شناسایی یکی از شفق قطبی بازداشت شدگان با COVID-19 به عنوان اسکار پرز آگور 58 ساله با فشار خون بالا و قلب بزرگ. پرز Aguierre در استرلینگ زندان در انتظار منتشر خواهد شد به خواهر اما یخ او را بازداشت و رزرو او را به شفق بازداشتگاه با توجه به انتشار اخبار از کمیته خدماتی دوستان آمریکایی”. او تا به حال آزمایش منفی برای COVID-19 در استرلینگ.

طرفداران خواستار بررسی و درخواست پرز Aguierre انتشار به خانواده در مکزیک هنگامی که امن است. آنها می گویند که یخ نیست اطلاع وکیل که او نقل مکان کرد و به یک بیمارستان برای 36 ساعت و خودداری او از دسترسی به وکیل قبل از او در بیمارستان بستری شد.

یخ مقامات می گویند این آژانس مکان های بازداشت شدگان با COVID-19 علائم خود را در پزشکی و مسکن اتاق و یا در پزشکی هوابرد عفونت اتاق ایزوله و حمل و نقل کسانی که به آن نیاز دارید را به بیمارستان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de