دو اکستازی مواد مخدر بسته به ارزش 15 تومان لاخ تصرف در چنای بیش از هفته گذشته

در دومین حادثه خنثی اکستازی داروی قاچاق خارجی از طریق پست در یک هفته چنای گمرکی را کشف و ضبط یک بسته حاوی 100 قرص از MDMA به ارزش بیش از Rs 3 لاخ. در هر دو این موارد بسته کشف و ضبط شد در خارجی اداره پست بر اساس هوش ورودی و بازداشت شدند و همچنین ساخته شده از کشورهای دیگر.

بسته بود که خطاب به یک شخص در ارد تامیل نادو وارد شده بود در خارجی اداره پست در Chennai, از, فرانکفورت, آلمان. معلوم شد که شامل نور زرد رنگ قرص و چند نور رنگی صورتی قرص. قرص آزمایش مثبت برای MDMA (3,4-methylenedioxy-متامفتامین) یک ماده مخدر.

از کشف و ضبط قرص زرد, شش ضلعی به شکل آنهایی که با ‘فیلیپ Plein’ با نام مستعار PP جمجمه مارک بوده است پس از سال 2017 و حاوی 225 میلی گرم از MDMA در حالی که نور صورتی قرص با ‘سی ان ان’ مارک شامل 285mg از MDMA. نمونه فرستاده شده به آزمایشگاه.

به دستگیری گیرنده زمانی که مقامات آداب و رسوم تعداد بازدید cosigned آدرس آنها آموخته بود که پدر و مادر خود را در خانه. مادرش به اطلاع مقامات که او زندگی در بنگلور و نشده پس این مستند آغاز شده است.

به عنوان یک پیگیری اقدام جستجوهای انجام شد در آپارتمان خود واقع در مجلل Koramangala محل بنگلور توسط یک تیم از هوا و آداب و رسوم و چنای و بنگلور شهر آداب و رسوم. متهم 25 ساله ملی مالزی از مبدا هند کار با یک شرکت پیشرو دستگیر شد و به ارمغان آورد به چنای در جاده است. او دستگیر شد و تحت NDPS عمل و تولید شد قبل از قضایی دادرس و remanded به قضایی بازداشت کرده است.

وقتی پرسیده شد که در مورد اکثریت قاچاق (در قرص) در آینده از اروپا و کمیسر آداب و رسوم راجان چودری گفت: با توجه به کیفیت بالا. “قرص های تولید شده وجود دارد که از کیفیت بسیار بالا بر خلاف آنهایی که منابع محلی. قرص های آینده از اروپا یافت می شوند که درصد بالایی از MDMA و آن را در احزاب است. این فرد با دریافت آن از یک دوست بود که زندگی در خارج از کشور,” او گفت: WION.

MDMA است که معمولا شناخته شده به عنوان اکستازی یک داروی حزب است که باعث تغییر خلق و خوی و ادراک است و از نظر شیمیایی شبیه به هر دو محرک و توهم زا که تولید احساس افزایش انرژی و لذت. کشف و ضبط قرص بسیار قوی به عنوان آنها حاوی یک دوز بسیار بالا از MDMA. دوز بالاتر از 120 میلی گرم در نظر گرفته می شود بسیار بالا است و می تواند کشنده باشد.

آخرین پنج شنبه, اکستازی, قرص تومان ارزش 12 لاخ کشف و ضبط شد و یک فرد زندگی در آندرا دستگیر شد. در ماه مارس نیز ساکت و گمرکی بود کشف و ضبط قرص اکستازی به ارزش 30 تومان lakh در خارجی, اداره پست, چنای و بازداشت میسور مبتنی بر فرد است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de