دو CU علاقمندان از شهرهای کوچک به NFL رادار

Delrick Abrams does one of his ...
کلرادو Delrick آبرامز جونیور آیا جهش عمودی در نرم افزار بعد در آوریل 11.

معمولا نه بیش از حد دشوار است برای گرفتن یک لبخند از Delrick آبرامز Jr., اما پس از کار کردن برای NFL پیشاهنگی در کلرادو pro روز در اوایل این ماه لبخند بود به خصوص روشن است.

“من احساس من تا به حال یک روز خوب” به گفته آبرامز, 6-پا-2, 191-پوند cornerback. “من افتخار می کنم که از همه چیز من بود. من هیچ تاسف.”

راه رفتن در مسیر است که احاطه مس را تمرین سرپوشیده زمینه Davion تیلور همسان آبرامز’ شور و شوق آن روز.

“من خیلی خوشحال هستم” تیلور 6-0.5, 226-پوند linebacker گفت. “من خیلی راضی آنچه من انجام داد. من صاف بود وقتی که من در حال اجرا صاف زمانی که من انجام شده بود من جهش بنابراین من احساس راحت است. من احساس آماده برای رفتن.”

آبرامز و تیلور در میان چندین علاقمندان که امید به نام آنها نامیده می شود در پیش نویس NFL ماه آینده و آنها خود را در موقعیت برای انجام این کار وجود شانس بودن در برابر آنها در پیش است.

آبرامز بالقوه در اواخر دور انتخاب کنید در حالی که تیلور پیش بینی شده بود به عنوان یک دیر و دور سوم انتخاب در اخیر مسخره پیش نویس توسط CBSSports.com.

“هر آنچه اتفاق می افتد در پیش نویس بعد چه اتفاقی می افتد,” آبرامز گفت. “من فقط خوش شانس حتی به فرصت می شود در اینجا. اکثر مردم اصلا فرصت. خدا اولین و من فقط کار نگه دارید.”

در حالی که آنها رشد نمی کند تا با هم آبرامز و تیلور تا به حال مشابه سفر به این نقطه را در فوتبال حرفه. هر دو از شهرهای کوچک در جنوب رفت و وارد کالج مسیر برای گرفتن متوجه شده و سپس زخم شدن کلید قطعات پازل در مس دفاع.

“من فکر می کنم که باعث می شود ما واقعی, از آنجا که ما هر دو می دانیم که در آن ما را از آمد و هیچ کس واقعا باعث می شود آن را از ما دو مدارس” آبرامز گفت. “آره شانس بودند که در برابر ما است.”

Delrick آبرامز جونیور می شکند تا یک پاس در برابر نیوهمپشایر در سال 2018 است.

آبرامز متولد شد و در بوگالوسا La., و در Varnado دبیرستان در انجی La. Varnado کمتر از 180 دانش آموزان دبیرستان و با توجه به pro-football-reference.com تولید شده در دو NFL players – دفاعی linemen جان کارتر و استیو مارتین که در هر بازی یک فصل در اواخر 1980s. کارتر یک پنجم دور انتخاب New York Giants در سال 1988 تنها Varnado آلوم برای دریافت پیش نویس.

“مردم فکر می کردند من رفتم به یک مدرسه کوچک وجود دارد و خوب استعداد” آبرامز گفت. “آنها گفت: من بازی در برابر هر کسی و من از رفتن به JUCO همه وجود از بزرگتر مدارس. آن را همیشه به من فروتن در پایان روز است.”

آبرامز همچنین دو فصل در استقلال (کن.) کالج, و یک کنفرانس مجری برای دزدان دریایی است. تا پایان وقت خود را در ایندی او دارای امتیاز بالا-75 junior college چشم انداز و امضا شده با علاقمندان است.

اگر چه او در برخورد با برخی از جراحات جزئی در CU, آبرامز بود دو سال استارت در گوشه بازی در 21 از 24 بازی. به طور کلی او نوشته شده 99 پردازد و 15 پاس breakups. در نرم افزار بعد از او نوشته شده 4.5-بار دوم در 40 و گسترده پرش از 128 اینچ است.

تیلور رشد تا حدود یک ساعت دور از آبرامز در مککمب ، او فارغ التحصیل از جنوب پایک دبیرستان که دارای یک ثبت نام کمتر از 500 دانش آموزان است. جنوب پیک تولید پنج NFL بازیکنان با گارد تره استالینگس که اخیر پیش نویس انتخاب در سال 2006.

“من واقعا هستم (شگفت زده)” تیلور گفت که تا چه حد او آمده است. “اگر شما می خواهم به عقب و به من بگویید زمانی که من در دبیرستان بود که من می خواهم در این موقعیت (برای رفتن به NFL), من نمی خواهد باور شما را در همه.”

البته برای تیلور است که در بخشی به دلیل نبود او در حال بازی فوتبال در مدرسه بالا است. با توجه به مادرش اعتقادات مذهبی ممنوع است که فعالیت های ورزشی از جمعه شب تا یکشنبه صبح تیلور هم شرکت نمی کنند در فوتبال اما بسکتبال بازی و زد آهنگ.

زمانی که تیلور رفت و به Coahoma (از دست ندهید.) کالج, او کردم و او را برکت به بازی فوتبال. استعداد خام کمک تیلور اکسل در Coahoma, که در آن او با بازی دو فصل و یکی از بالاترین امتیاز JUCO خارج linebackers در کشور است.

Nati بیلبائو از آسوشیتد پرس

BOULDER, CO – نوامبر 23, 2019: کلرادو Davion تیلور به چشم خود در واشنگتن یعقوب Eason در طول نیمه دوم بازی در بولدر در 23 نوامبر 2019.(صخره Grassmick/عکاس)

استخدام CU – همراه با آبرامز در سال 2018 توسط سرمربی سابق مایک مک اینتایر تیلور گذشته دو فصل یادگیری در مورد بازی در حالی که اغلب درخشان, استعداد خود را.

“من هرگز فکر نمی کردم من که قرار بود به در این موقعیت” او گفت:. “من یاد گرفته ام خیلی. داشتن دو مربیگری کارکنان (در CU) برخی از مردم احتمالا فکر می کنم که بد است اما داشتن دو مربیگری کارکنان به من آموخت خیلی بیشتر در مورد فوتبال است. مربی مک اینتایر او به من آموخته زیادی در مورد اصول اولیه چگونه به بازی فوتبال اساسا چگونه به بلوک های چگونه به انجام کارهای مختلف. زمانی که مربی (Mel) تاکر در آمد آن را فقط بیش از آوردن فیزیکی از من و آوردن اضافی سختی که من احساس می کنم مثل من نیاز به رفتن به سطح بعدی.”

تیلور شروع شده 10 بازی در سال 2018 در خارج linebacker و سپس شروع شده 10 بازی فصل گذشته در ستاره موقعیت در تاکر دفاع. در دو فصل او متصلب تا 144 پردازد 20.5 پردازد برای دست دادن, 2.5, کیسه و کیسه و سه اشتباه بهبود.

با استثنایی ورزشکاری و سرعت تیلور است تحت تاثیر قرار پیشاهنگی این offseason. در NFL ترکیب او سوم شد و در میان linebackers در 40 yard dash (4.49 ثانیه) گره خورده است برای پنجم در مطبوعات نیمکت تکرار 225 پوند (21) چهارم در گسترده پرش (127 اینچ) چهارم در 3-مخروط شاتل (6.96 ثانیه) و ششم در شاتل (4.26 ثانیه). او سپس نوشته شده 4.39 در 40 در CU pro روز.

“امیدوارم آن را بالا می برد من پیش نویس سهام,” او گفت:. “به 4.4 (در ترکیب) هنوز هم سریع, اما من می دانستم که من می تواند آن را انجام دهید سریع تر است. من واقعا هیجان زده با پیشرفت در طول چند ماه گذشته و من بسیار هیجان زده هستم برای آینده است.”

آینده روشن است برای هر دو که آیا یا نه آنها دریافت و پیش نویس. هر دو مطمئن هستند که به حداقل رسیدن به اردوگاه های آموزشی با تیم NFL و این یک راه طولانی از انجی یا مککمب.

“من واقعا به D-I (استعداد) بزرگ زمان D-I” آبرامز گفت: “پس از آن فقط یک برکت و رحمت و من در تلاش برای قرار دادن آن را برای شهر ایجاد کرد – تماس با ما آن را ایجاد کرد چرا که این یک شهر کوچک – که هر چیزی ممکن است اگر شما در حفظ و در حال حرکت رو به جلو است.

“من بسیار هیجان زده در مورد آن. من عصبی هستم و در مورد آن, اما در پایان روز خدا می داند آنچه که او انجام می دهند.”

Delrick Abrams, Jr. runs a 40-yard ...
Delrick آبرامز جونیور اجرا می شود 40 yard dash برای NFL پیشاهنگی.دانشگاه کلرادو ارشد بازیکنان فوتبال نشان داد که مهارت های خود را برای NFL پیشاهنگی در طول CU نرم افزار زمان بندی روز در تاریخ 11 مارس سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de