Tuticorin Jayaraj-Bennix مورد: فیلم دوربین مدار بسته نشان می دهد شاه شد بر اساس اطلاعات غلط

دوربین های مدار بسته تصاویری که به اشتراک گذاشته شده از Tuticorin نشان می دهد که جزئیات ذکر شده در شاه مربوط به Jayaraj-Bennix, (پدر و پسر) مورد کاملا نادرست است.

پلیس نسخه همانطور که در شاه (در اصل در تامیل) ذکر شده است که – “علاوه بر Jayaraj و پسرش Bennix که خود مغازه وجود دارد همچنین چند نفر دیگر جمع آوری شده در خارج از فروشگاه. هنگامی که ما مودبانه درخواست آنها را به ترک دیگران در سمت چپ صحنه است. اما پدر و پسر اواز یا موسیقی دو نفری نشسته وجود دارد شدیدا و بطور شفاهی مورد آزار قرار گرفته ما را به چالش کشیده و به ما گفت: – “ذهن خود را کسب و کار و ترک”. پس از آن که آنها نورد بر روی زمین و در نتیجه برخی از آسیب.”

شاه نیز ذکر شده که “با توجه به این مستند در محل ما دوباره درخواست آنها مودبانه و خواسته آنها را به ترک. اواز یا موسیقی دو نفری نمی گوش دادن به ما و تهدید به ضرب و شتم و کشتن ما. ما باید برداشت تا هر دو آنها را آورده و آنها را به ایستگاه و ثبت این شاه. در این زمان, آنها مانع ما را از انجام وظیفه ما و همچنین تهدید به کشتن ما.”

به شاه می گوید که این دو به رزرو در بخش 188, 269, 294(b), 353 و 506(ii) IPC توسط Sub بازرس Raghu گانش.

اما چند دوربین مدار بسته, کلیپ از خارج APJ موبایل فروشگاه بود که متعلق به پدر-پسر اواز مطابقت ندارد پلیس نسخه.

مردم محلی می گویند که زمانی که پلیس تا به حال نام Jayaraj به سمت خودرو او رفته بود به آنها بدون مقاومت در برابر (آن در دسترس نیست بر روی ویدئو). اما آنچه که به وضوح دیده می شود بر روی دوربین است که چگونه پسرش Bennix(پوشیدن کرم رنگ پیراهن و شلوار) و چند نفر دیگر به نظر می رسد در داخل فروشگاه و مقاومت در برابر پلیس تلاش. بر خلاف آنچه است که در شاه Bennix است و نه دیده می شود نشستن در اعتراض یا مقاومت در برابر پلیس’ تلاش های نورد بر روی زمین است.

مردم از ستهنکولم می گویند که Jayaraj (پدر) بود که برای اولین بار توسط پلیس گرفته و به ایستگاه پس از آن پسر بود خودش رفته به پدرش.

این گزارش مفصلی است که بر اساس شاهدان عینی’ نسخه های که از مردم محلی است.

توجه داشته باشید:

در 7-min, کلیپ Bennix دیده می شود از (4:28 – 5:30)

در پیوست انجمن Jayaraj (پدر) است نه در قاب. Jayaraj است گفت: در حال حاضر رفته به پلیس. اما در تصاویری پسر (Bennix) است که بسیار در قاب(پوشیدن کرم رنگ پیراهن و شلوار) او می رود از فروشگاه های محلی می گویند او متوجه پدر بودن دور گرفته شده است. پس از آن Bennix می آید به فروشگاه و شروع به تماس های تلفنی است.

مردم محلی می گویند تصاویری ثابت کنیم که وجود دارد نه بسیاری از مردم جمع آوری شده در خارج از فروشگاه. هیچ کس به ترک صحنه بعد از هشدارهای ذکر شده در شاه. پدر و پسر دو دیده نمی شود غرقه شدن در هر گونه اعتراض/مقاومت یا نورد بر روی زمین است. در تصاویری Bennix دیده می شود بازگشت به فروشگاه. مردم محلی می گویند تنها پدر را بردند اما شاه آمده است که هر دو دور گرفته شد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de