Tuticorin وادار سازد مرگ: شاهد مرعوب دوربین مدار بسته فیلم های پاک شده می گوید: دادرس نامه به HC

با وجود گسترده خشم و انزجار بیش ادعا مرگ Jayaraj و Bennix در بازداشت پلیس در تامیل نادو را Tuticorin این پلیس در ایستگاه پلیس حاضر به همکاری با بازپرس که رفته بود آنجا برای بررسی است.

سه صفحه گزارش توسط قاضی به مدرس دادگاه عالی ثبت و نشان داده است که پلیس بودند سهل انگاری در پاسخ آنها و حتی شفاهی آزار رسمی.

در طول سفر خود به ستهنکولم ایستگاه در ژوئن 28, کویلپتی دادرس MS Bharathidasan ادعا می کند در یک گزارش که حضور او نشده بود اذعان کرد یا استقبال از زمان او وارد ایستگاه با کارکنان خود را. ایستگاه بازدید بود که به معنای ثبت اظهارات افسران پلیس و جمع آوری شواهد بسیار مهم است.

“ADSP D کومار و DSP Prathapan که وجود دارد موفق به ادای احترام و یا اذعان به حضور من. D کومار به نمایش گذاشته عضله خم نوع زبان بدن و وقتی که خواسته مورد اسناد مربوط به او disrespectfully خطاب به دیگر پلیس و از آنها خواست آن را” می خواند ،

اما وجود دارد یک زن پلیس در ایستگاه است که یک شاهد عینی در این مورد. او افشا اطلاعات تنها در ابتدا پس از بیان جدی دلهره و بی میلی.

زن پلیس نشان داد که این پدر و پسر اواز یا موسیقی دو نفری بود که مورد ضرب و شتم از طریق شب و افزود که lathis (باطوم) و جداول در ایستگاه بود و لکه های خون بر روی آنها. او همچنین خواست دادرس به مصادره این اشیاء قبل از مدارک نابود شده است.

دادرس در گزارش آمده است که خانم پلیس می ترسید در مورد عواقب و واکنش او را به چهره از همکاران او برای شهادت در این مورد. او همچنین درخواست بازپرس به فاش کردن هویت خود و یا که او داده بود و اظهارات در مورد ژوئن 19 حادثه است. به دستور بازپرس دیگران گرفته شد در خارج از ایستگاه به منظور جلوگیری از آنها را از گوش دادن به بیانیه. اما حتی در خارج از ایستگاه آنها ایجاد هیاهو و سعی در اخلال در این روند است.

در یادگیری است که باطوم(lathis) بسیار مهم هستند شواهد زمانی که بازپرس خواستار آنها را به دست بیش از پلیس نمی کنند. آنها در ابتدا رفتار به عنوان اگر آنها را نمی شنوند سفارشات و تنها دست آنها را پس از دادرس اصرار گزارش متحده است.

“یک پلیس به نام مهاراجه گفت: -” شما نمی توانید هر چیزی را در توهین به شیوه ای. او همچنین گفت که او lathi بود در زادگاه خود و بعد از آن گفت که آن را در پلیس چهارم. او راه می رفت در اطراف در همه جهات بدون هر گونه توجه به بررسی و گفت که او نمی باید یک lathi در همه” طبق گزارش. آن می افزاید که پلیس شروع به پریدن کرد بیش از ترکیب دیوار و فرار کرد زمانی که خواست تولید خود را lathi.

در معاینه توسط کارشناسان مربوطه مشخص شد که فیلم دوربین مدار بسته از درون ایستگاه گم شده بود. “با وجود این هارد دیسک دارای 1TB ذخیره سازی تنظیمات در چنین شیوه ای که روزانه فایل را دریافت خودکار حذف شده است. هیچ داده از هر ضبط پس از 19 ژوئن بود و همه آن را پاک گفت:” Magistrate. او همچنین ضبط دیسک سخت به عنوان آن را شامل شواهد مهم.

حتی در حالی که خروج از ایستگاه دادرس می گوید: پلیس در ایستگاه فیلمبرداری شد ویدئوها و تهدید کارکنان دادگاه. بعد او را مشاهده کنید جزئیات پرس و جو از طریق تلفن به منطقه دادرس.

شنیدن از پدر و مادر وادار سازد و میر مورد که در تامیل نادو را Tuticorin district, مادورای نیمکت از مدرس دادگاه عالی گفته است که وجود دارد در این زمینه به کتاب ستهنکولم پلیس در بخش 302 (قتل) بر این اساس پس از مرگ گزارش. سه پرسنل پلیس از جمله یک ASP DSP و پاسبان همچنین به نظر می رسد برای دادرسی به آنها گفته می شود مانع از بررسی توسط قاضی.

سه پلیس که به نظر می رسد برای تحقیر از دادگاه شده اند در خدمت اطلاع و با توجه به سه هفته برای پاسخ.

دادگاه نیز بیش از این تحقیقات به DSP CB-CID پس از آن ابراز نگرانی از احتمال تخریب شواهد قبل از این مورد وادار سازد مرگ گرفته شده است توسط بیش از CBI.

یک بخش از نیمکت عدالت PN Prakash و عدالت B Pugalendhi خواسته تامیل نادو دولت در پاسخ به اینکه آیا CB-CID یا حفاری تیرونلولی محدوده رسیدگی خواهد این تحقیقات تا نوبت به آن طول می کشد بیش از.

به نمایندگی از دولت های اضافی مدافع کلی K Chellapandian به دادگاه اطلاع داد که حفاری تیرونلولی محدوده را بیش از این بررسی است.

قضات با این حال به کارگردانی تیرونلولی DSP CB-CID را بیش از به صورت موقت به عنوان تنظیم.

این در نظر گرفته شده که آنها نمی خواهند به هر گونه تاخیر در این مورد که بیشتر منجر به فرسایش اعتماد عمومی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de