‘Tujhse هوتی Hai Subha’: دهلی نو-بر اساس گروه های دوقلو رشته راه اندازی اولین اصل از سال 2020

دوقلو, رشته آینده گروه پسر از چهار مهندسین-تبدیل-نوازندگان خود را راه اندازی کرده آخرین آهنگ اصلی ‘Tujhse هوتی Hai Subha’ که یاد مردم عزیزان خود را در طول زمان COVID-19 بیماری همه گیر.

گروه توصیف آن برای اولین بار اصلی 2020 به عنوان یک “زیبا و دلفریب, کشور, n, ساحل, پرنیان رمانتیک پیگیری خواهد شد که به غیر از شما به یاد داشته باشید خود را کسی قرار دادن پای خود را به شیپور خاموشی.”

آهنگ نوشته شده است, تشکیل شده و تولید شده توسط گروه خود و در دسترس است در بسیاری از محبوب جریان های صوتی سیستم عامل است.

شما می توانید به تماشای این موزیک ویدیو اینجا هستید::

صحبت در نسخه جدید خود را اصلی و دو رشته در بیانیه ای گفت: “ما بسیار هیجان زده در انتشار دوم ما اصلی – Tujhse هوتی Hai Subha. بیش از چند سال آینده ما خواهد بود با انتشار بسیاری از اصل علاوه بر پوشش ما. ما بسیار خدا را شکر به همه طرفداران ما است که به ما داده اند حمایت بی قید و شرط و عشق در طول سال و به دنبال به جلو به ادامه حمایت خود را برای ما نسخه های آینده بیش از حد.”

دهلی-بر اساس گروه حضور خوبی در یوتیوب با بیش از نیم میلیون مشترک و بیش از 60 میلیون نمایش بر روی پلت فرم. یکی از ویدیو خود را در یوتیوب و حتی لمس 10 میلیون-خوانده شده را علامت.

اولین اصلی ‘Dhalti راه’ منتشر شد در سال 2019 است و بیش از 1 میلیون بازدید در یوتیوب. آنها همچنین همکاری با برجسته مشهور, خوانندگان در تاریکی و همچنین ارتش هند.

چهار نفر از اعضای گروه مدیریت جنبه های مختلف موسیقی – از ایجاد ملودی برای تولید فیلم ها – خود و آمده است یک راه طولانی در سفر خود را از مهندسی به موسیقی انتقال علاقه خود را به حرفه ای.

Sahil Kr, صفحه کلید, بازیکن از این گروه نیز دو برابر به عنوان تولید کننده موسیقی در حالی که گیتاریست ساغر کرون است که تولید کننده ویدئو از این گروه است. خواننده سرب Manav نیز یک تولید کننده موسیقی و سازهای Mohit Deen است این گروه مهندس مخلوط کردن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>