مغلوب ساختن پیشی جستن در “اتهام’ حاکم طول می کشد تا اثر; باعث مهاجرت قانونی سخت تر


عکس: جیم واتسون (گتی ایماژ)

رئیس جمهور ایالات متحده و حساس رست بیف ساندویچ دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شدید میلی برای قانون و قهوه ای مردم است. زمانی که او’s به طور فعال تلاش برای خرابکاری در سیستم قضایی ما او را مطمئن شوید اجازه دهید به سیاه و سفید و قهوه ای و مردمی می دانم که او نمی باشد با آنها مانند آن است. نگاهی به اخبار امروز, به عنوان مثال.

ایسنا گزارش که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را گسترش “اتهام عمومی” حکومت رفت به اثر در روز دوشنبه. این chanجنرال الکتریک از طریق رفت متعدد موانع حقوقی قبل از دیوان عالی کشور تسلیم به هوی و هوس یک نژادپرست است. تغییر اساسا قرار می دهد در محل ثروت آزمون برای هر مهاجر که به دنبال به اینجا می آیند از نظر قانونی. آن را در گسترش قدرت از هر دو وزارت خارجه و وزارت امنیت داخلی برای تعیین اینکه آیا یک مهاجر است و یا می تواند یک “عمومی اتهام” کسی که به طور بالقوه می تواند یک بار اقتصادی. این معیارهای جدید را به حساب سن, سلامت, تسلط به زبان انگلیسی و در سطح آموزش و پرورش.

تبلیغات

به عقیده کارشناسان این تغییر خواهد شد در نتیجه صدها هزار نفر از مهاجران را تکذیب کرد ورود. مهاجران از آسیا و آفریقا و آمریکای لاتین را در مجموعه ای به آنهایی که بیشتر تحت تاثیر شرایط جدید است. علاوه بر این حکومت تغییر می تواند یک “اثر سرما” در مهاجران که در دیدار با الزامات اما ترس چه می تواند رخ دهد باید از آنها به طور غیر منتظره نیاز به کمک های عمومی.

من هرگز می خواهید به شنیدن یک فرد سفید بحث در مورد رویای آمریکایی هرگز دوباره. شما نمی توانید نگه دارید انباشته عرشه در برابر مردم تنها در تلاش به دنبال یک زندگی بهتر و سپس بحث در مورد “خوب اگر آنها فقط خود را بالا بکشد با خود خندیدن.” اکثر مردم به این کشور برای فراهم کردن یک زندگی بهتر برای خود و خانواده به دنبال فرصت های بهتر نسبت به کشور خود می تواند ارائه. آنها انکار مردمی که در حمایت از کایل و C-متوسط است.

وجود دارد یک طنز تلخ در, یک مرد با یک کلاس چهارم سطح زبان و سابقه بد مالی استفاده از قوانین که قاضی چگونه شایسته یک فرد است که توسط خود را ثروت و هوش. غم انگیزترین بخش این است که این است نوع قانون که می شود در زدن دست داده. هیچ کس در حال اجرا است بر روی پلت فرم از کاهش محدودیت های مهاجرتی و با تمام گه این شخص را شکسته است بیش از سه سال گذشته این است که در عین حال یکی دیگر از چیزی است که باید برای تعمیر. آن زمان کسی در اطراف برای رفع این اشتباه پیام خواهد شد در حال حاضر فرستاده شده:

ما فقط می خواهید خود را سالم خود را غنی خود را طبقه متوسط حسرت برای تغییر سرعت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>