مغلوب ساختن پیشی جستن گوشت رژیم غذایی سنگین نیست بازی را به خوبی در هند


دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می خورد و ریز ریز کردن گوشت خوک در یک چوب می دهد و تا شست و نشانه به fairgoers در ایالت آیووا عادلانه در آگوست 15, 2015 در Des Moines, Iowa.
عکس: برنده McNamee (گتی ایماژ)

رئیس جمهور تهمت متنفر سبزیجات بیشتر از او متنفر بودند. خوب او نفرت نیست سبزیجات که بسیار اما او به ندرت آنها را می خورد. و آن را قابل فهم پس از سفر خود به Willy Wonka crib که در آن او را به خوردن یک هویج که شبیه گوشت و آن را رنگی پوست پرتقال است.

من مطمئن هستم که یکی از رئيس جمهور دستیاران قاچاق گوشت آب پز برای او به تحلیل رفتن در شب اما تا آن زمان افغانستان, Narendra Modi, به گزارش, برنامه ریزی برای خدمت به مغلوب ساختن پیشی جستن همه منو های گیاهی.

تبلیغات

من مطمئن هستم که مودی به معنای هیچ جرم هنگامی که او برنامه ریزی شده منو به عنوان او احتمالا می خواهم هرگز شنیده از یک فرد بزرگسال است که نمی خوردن سبزیجات, اما او را ملاقات هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن. مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را در سطل زباله کام آنقدر کردن که یک فرد نزدیک به رئیس جمهور گفت: سی ان ان: “من را دیده اند هرگز او را به خوردن سبزیجات.”

زمانی که یک رئیس دولت بازدید از شهر و رژیم غذایی خود را شامل تنها از گوشت و شما باید به او غذاهای گیاهی, این مهم است که شما خوراک که فرد لوبیا اگر هیچ چیز دیگری, از, امید, او ریخته گه بیش از همه او را کسی می تواند فریاد: “این nigga خوردن لوبیا!

تبلیغات

مستقل اشاره می کند که گروه مبارزات انتخاباتی میلیون دلار وگان یک بار به چالش کشیده مغلوب ساختن پیشی جستن به خوردن غذاهای وگان برای یک ماه و حتی ارائه شده به کمک 1 میلیون دلار در صورتی که رئیس جمهور در زمان چالش. این گروه حتی در زمان از یک صفحه کامل آگهی در نیویورک تایمز امیدوار است که رئیس جمهور آنها را بر روی آن اما در پایان مغلوب ساختن پیشی جستن به حال هیچ قصد دارد تا خود را نپخته بز پا که آرام او را در شب.

رئیس جمهور ایالات متحده یک گوشت خوار که فقط برای تلفن های موبایل کاملا خنده دار است. در واقع اولویت خود برای گوشت است که نه تنها به خوبی مستند شده است اما به خوبی انتقاد قرار داد. هر کس در امریکا می داند که رئیس جمهور خود را دوست دارد استیک, راه همان است که اکثر 6 ساله انجام دهید: به خوبی انجام می شود و فرو برد در سس گوجه فرنگی.

تبلیغات

در واقع مایکل بلومبرگ دیگر غنی انت نیویورکر مایل به برنده کاخ سفید استفاده کرده است رئیس جمهور استیک قتل به عنوان بخشی از مبارزات انتخاباتی خود را.

“از بلومبرگ کمپین به تازگی گچ بری لاس وگاس در تابلوهای تبلیغاتی تمسخر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به صورت های مختلف از عادات خود و شکست. در این میان یک خواندن “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می خورد سوخته استیک’ و به دنبال آن عبارت ” Mike Bloomberg, پستون, متوسط, نادر,'” مستقل نوشت.

تبلیغات

و چه کسی می تواند فراموش کرده ام, عکس از رئیس جمهور در هواپیما خوردن یک کل سطل خیس KFC با چاقو و چنگال.

تبلیغات

و از آنجا که رئیس جمهور McCheese-Up-in-My-شریان ها توسط یک وحشی کیسه زباله ساخته شده از نژادپرستی او نیز به طور کامل clowned برای مک دونالد سفارش که شامل “دو مکینتاش دو فیله-o-ماهی و شکلات میلک شیک.”

در حالی که رئیس جمهور نمی شریک شدن در مشروبات الکلی او را به اندازه کافی بنوشید رژیم غذایی کک به یک اسب کوچک پایین. با توجه به گزارش رئیس جمهور مصرف برخی از 12 قوطی رژیم غذایی کک در یک روز. که دو شش بسته در روز است.

تبلیغات

بیایید فقط امیدوارم برای هند خاطر است که اگر آنها برنامه ریزی در تغذیه جمهور یک رژیم غذایی گیاهی است که آنها مطمئن شوید که او به ریاست جمهوری دسترسی به سرویس بهداشتی به خاطر چیزی به من می گوید اگر او در واقع خوردن یک سبزی برای اولین بار در زندگی خود او نیاز به رفتن به آن دستشویی و ممکن است در آن وجود دارد در حالی که برای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>